Додала це до ґрунту перед посадкою і моя розсада стійка, як ніколи: рецепт простого добрива для ділянки

Для забезпечення стійкості розсади в грунті важливо враховувати всі необхідні чинники і вживати відповідних заходів для покращення загального стану рослин.

Розсада в грунті може бути нестійкою з різних причин. Якщо коріння рослини не розвинулось належним чином перед пересадкою, рослина може мати обмежену підтримку в ґрунті, що призводить до нестійкості. Якщо стебло рослини занадто тонке або слабке, воно може не мати достатньої міцності, щоб підтримати рослину вертикально в грунті.

Якщо розсаду посаджено занадто мілко, коріння може не мати достатньої опори в ґрунті, щоб рослина могла стійко вирощуватися. Коли ґрунт недостатньо повітряний, має погану структуру або піддається ерозії, це може призвести до того, що рослина не буде мати достатньої підтримки в грунті. Для того, щоб це виправити, можна застосувати одне просте добриво, яке можна приготувати в домашніх умовах:

Рецепт ідеального добрива для ґрунту, щоб розсада була завжди стійкою
Рецепт ідеального добрива для ґрунту, щоб розсада була завжди стійкою
  • Бананова шкірка. Банани багаті калієм, що сприяє стійкості рослин до стресу.
  • Кавова гуща. Кавова гуща містить азот та інші поживні речовини, які допомагають в рості рослин і захисті від шкідників.
  • Яйця. Яйця містять багато білка, який допомагає у формуванні сильних і здорових рослин.
  • Мед. Мед має антибактеріальні властивості і може підсилити імунітет рослин.
  • Вода. Для розведення і змочування інгредієнтів.

Зберіть бананові шкірки, кавову гущу, яйця та мед. Наріжте бананову шкірку на дрібні шматочки. Помішайте бананову шкірку, кавову гущу та розбиті яйця в контейнері. Додайте трохи меду для підвищення антибактеріальних властивостей.

Додайте трохи води, щоб створити рідку консистенцію. Залийте отриману суміш на розсаду, забезпечуючи рівномірне розподілення. Це добриво можна використовувати разом зі звичайним поливом розсади. Воно допоможе розсаді розвиватися здоровою та стійкою до стресу, що може бути особливо корисним при пересадці або зміні погодних умов.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини