Чи не кожен городник виділяє на своїй ділянці невелику грядку, на якій росте редиска. Такий овоч часто додають у салати або ж куштують самостійно. Він має характерний, особливий смак і чудово доповнює будь-яку страву. Втім, іноді вирощеного врожаю буває мало. Розповідаємо про секретний спосіб збільшити врожай молодої редиски в три рази. З такими порадами ви точно зможете насолоджуватись смаком улюбленого овочу протягом усього сезону.
Як збільшити врожай редиски
Нічого надважкого для вирощування редиски робити не потрібно. Втім, найпоширенішою помилкою городників, яка і спричиняє низький і поганий врожай, є недостатня турбота про культуру. Багато власників ділянок звикли думати, що редиска – непримхлива рослина, якій не потрібно нічого для активного формування та розвитку. З одного боку – це так, а з іншого – потрібно обов’язково звертати увагу на два важливі пункти.

Крім того, важливо висаджувати культуру не у довільному місці на своєму городі. До вибору “місця проживання” редиски варто відноситись настільки ж відповідально, як і до догляду за нею. Якщо ви вирішили посадити овоч у тіні, то варто змінити власне рішення. Редиска любить багато світла та сонячне проміння. Важливо, аби на культуру не падала тінь від інших рослин чи навіть дерев.
До слова, рівень зволоженості ґрунту також впливає на те, наскільки смачними будуть плоди редиски. Ба більше, якщо ви недостатньо часто поливаєте культуру, можете навіть не сподіватись, що вона даватиме щедрий врожай. За словами експертів, кількість вологи у землі впливає й на те, наскільки красивими будуть коренеплоди – якщо її мало, то редиска почне деформуватись і змінюватись у гірший бік.