Дізналася, як в клінінгу миють вікна, щоб скло залишалося чистим до осені. Спробувала і була вражена блиском

Миття вікон – завдання з зірочкою навіть для досвідчених господинь, але є один корисний лайфхак, як мити їх так, щоб вони довше залишалися чистими.

Вікна можуть швидко забруднюватись після миття з кількох причин – навіть після миття, повітря може містити пил, сажу та інші частки, які осідають на вікнах та утворюють бруд. У зонах з високою вологою або під час дощу конденсація може утворювати краплі на вікнах, а потім вони можуть висихати, залишаючи залишки, які приваблюють пил. Вітри, дощі, сніг і інші атмосферні явища можуть швидко забруднити вікна, особливо якщо поблизу знаходиться рухлива дорога або будівельна площа. Наприклад, викиди автомобілів або дим від пічки можуть також спричиняти забруднення вікон.

Одним з корисних лайфхаків під час миття вікон, який допоможе зробити їх більш довгочасно чистими, є використання оцтового розчину або розведеного водою білого оцту для миття скла. Розведіть білий оцет з водою у співвідношенні 1:1. Наприклад, візьміть однакову кількість оцту і води, щоб отримати потрібний об’єм розчину. Замочіть губку або м’яку тканину в оцтовому розчині та протріть вікна. Оцтовий розчин допоможе видалити бруд, жир та вапняк зі скла, залишаючи його блискучим і без смуг.

Як правильно мити вікна
Як правильно мити вікна

Ще один бонус використання оцтового розчину – він допомагає уникнути запотівання скла в майбутньому. Оцтовий розчин може створити невидимий захисний шар на склі, який перешкоджає утворенню конденсату. Оцтовий розчин також відмінно справляється з видаленням неприємних запахів з вікон та розчиняє залишки жиру та плям, що може залишити попередні мийні засоби.

Цей лайфхак є ефективним і економічним способом забезпечити чистоту ваших вікон і зробити їх більш довгочасно чистими.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини