Сусідка насмішила, але була права: розсаді томатів не потрібне “потужне” коріння. 3 причини не пікірувати

Пікірування – важливий процес під час вирощування плодів, але мало хто знає, що це робити зовсім не обовʼязково і сьогодні ви дізнаєтеся, чому.

Пікірування помідорів – це процес видалення додаткових рослин, які з’являються від насінин, щоб залишити лише найсильніші рослини для подальшого росту. Однак існують ситуації, коли можна обійтися без пікірування помідорів. Редакція сайту Добрі новини зʼясувала кілька простих причин:

  • Мала площі для вирощування.

Якщо ви вирощуєте помідори на невеликій ділянці або у контейнерах, пікірування може бути зайвим. В такому випадку краще дозволити рослинам конкурувати за простір, а потім регулювати ріст за допомогою подрібнення.

3 причини не пікірувати томати
3 причини не пікірувати томати
  • Недостатність часу або ресурсів.

Пікірування може зайняти чимало часу і зусиль, особливо якщо вирощувати велику кількість рослин. У таких випадках можна спростити процес, не займаючись пікіруванням.

  • Можливість висівати насіння прямо в ґрунт.

Якщо у вас є можливість сіяти насіння прямо в ґрунт, ви можете уникнути необхідності пікірування. Деякі сорти помідорів можуть гарно розвиватися, якщо їх висівати безпосередньо в ґрунт після останнього приморозку.

Варто зазначити, що відсутність пікірування може впливати на врожай. Якщо не проводити пікірування і залишити всі рослини відразу, вони будуть конкурувати за ресурси, такі як світло, вода і поживні речовини. Це може призвести до меншого розміру плодів, меншої кількості плодів або загального погіршення розвитку рослин. Однак на великий врожай впливають і інші фактори, такі як годування, полив, світло і догляд, тому рішення не пікірувати рослини може бути виправданим у конкретних обставинах.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини