Квіти у садовій чи городній ділянці можуть стати справжньою прикрасою вашої ділянки. Крім того, вони мають змогу оздоровити землю та позбавити вас від потреби боротись зі шкідниками. Так, наприклад, календула здатна принести чимало користі на городі.
Чим корисна календула для городу
Календулу та чорнобривці часто висівають як сидерати. Для городників, які турбуються про свою ділянку, не секрет, що сидерація ґрунту є дуже корисною. Рослини-сидерати ідеально структурують ґрунт, роблять його пухким і повітряним.
Ба більше, розкладаючись, такі культури можуть стати живленням для дощових хробаків, які підвищують кількість гумусу у землі. Це призводить до підвищення родючості ділянки, а також до зменшення патогенів у ґрунті.

Виступати сидератами може й календула. Оскільки вона розмножується самосівом, то достатньо посадити рослину в одному місці на ділянці та вже наступного року побачити її на тому самому місці. Ви можете зібрати насіння самостійно, тоді воно зійде зі стовідсотковою ймовірністю.
Закладати рослину в ґрунт експерти радять у момент, коли починається бутонізація. Тоді календула має велику зелену масу, що дає більше користі вашій ділянці. Потужне коріння рослини може видобувати живлення з самих глибин ґрунту, що допомагає підтримувати хорошу мікрофлору.

Висівати культуру ви можете навесні, адже на момент висадки розсади огірків і томатів рослина добре розвинеться, а тому ви зможете закласти її у землю або ж зрізати та використовувати як мульчу. Фітонциди чудово знезаразять ґрунт і допоможуть молодим сіянцям прижитись.