Після цього засобу кліщі з городу повилітали, як ошпарені: сусідка розповіла, як позбутися від шкідників

Кліщі – це небажані гості на будь-якій території. Досвідчені дачники розповіли, чому вони зʼявляються і як ефективно з ними боротися на ділянці.

Кліщі – це дрібні арахніди, які часто можна знайти в природних середовищах, таких як ліси, луки та сади. Вони також можуть потрапляти на городні ділянки через різні шляхи. Кліщі є чутливими до вологи, тому вони можуть потрапити на ваш город у пошуках вологи. Якщо на ділянці є водойми або зволожені місця, це може стати місцем приваблення для кліщів.

Кліщі можуть жити в трав’янистій рослинності, такі як високі трави або кущі, де вони можуть знаходити сховища і здобич. Якщо у вас на городі є домашні тварини, такі як коти або собаки, вони можуть принести кліщів на ділянку. Кліщі можуть прив’язатися до шерсті тварин і переноситися на ваш город. Кліщі також можуть бути приваблені до пташиних гнізд, які можуть знаходитися на вашому городі. Деякі види кліщів, такі як павутинні кліщі, можуть бути більш активними в певних кліматичних умовах, таких як вологість і тепло.

Як боротися з кліщами на ділянці
Як боротися з кліщами на ділянці

Що позбутися кліщів видаліть сміття, листя та інші рослинні відходи, які можуть служити сховищем для кліщів. Підтримуйте рослини на вашій ділянці обрізаними і прибраними, щоб зменшити місця сховища для кліщів. Покривання грунту мульчею може допомогти зберегти вологу та підтримувати грунт у волого-кислому стані, що менш привабливо для кліщів.

Птахи, такі як синички, сороки та ворони, можуть полювати на кліщів. Розгляньте можливість збереження або встановлення гніздових скриньок для приваблення цих птахів. Розгляньте можливість використання корисних комах, таких як павуків або комах-паразитів, які є природними ворогами кліщів. Якщо проблема дуже серйозна, можна розглянути використання хімічних інсектицидів, спеціально призначених для боротьби з кліщами.

Проте варто пам’ятати, що це останній захід, оскільки деякі хімічні засоби можуть мати негативний вплив на довкілля та іншу корисну флору та фауну. Перш ніж застосовувати будь-які хімічні засоби, краще проконсультуватися з фахівцем. Загалом, комбінація цих методів може допомогти зменшити популяцію кліщів на вашій ділянці і забезпечити здорове середовище для вашого саду чи городу.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини