Беру каву і насипаю на туалетний папір: сусідка як побачила, ахнула від ефекту. Популярна проблема вирішена

Цей лайфхак з кавою і туалетним папером, на перший погляд, може здатися дикістю, але ви навіть не уявляєте, наскільки він може бути корисним.

Комарі, мошки, мухи — найнеприємніші вороги вашого літа. Їхнє дратівливе дзижчання, нав’язливість та навіть небезпека передачі захворювань можуть перетворити ваші літні ночі в жахливі кошмари. Але звичайна кава та зубна паста можуть стати вашими вірними союзниками у боротьбі з цими небажаними гостями. Цей лайфхак точно віджене всіх крилатих, кусючих гостей.

Експерти розповіли, як за допомогою кави позбутися комах в квартирі

Перш ніж ми зануримось у вивчення нашого методу, дозвольте більше розповісти, чому ці крилаті комахи є більш небезпечними, ніж просто дратівними. Комарі, наприклад, не просто літають навколо вас у пошуках крові — вони є переносниками різних хвороб, включаючи малярію, денге та Зіка. Мухи, зі свого боку, не лише дратують вас своїм дзижчанням, але й можуть переносити бактерії, які можуть спричинити серйозні захворювання. Крім того, вони, перелітаючи з гною на продукти чи тіло людини, ладні переносити глисти.

А тепер до самого лайфхаку — як кава, туалетний папір та зубна паста можуть допомогти вам з цими неприємними гостями? Вся справа у специфічному запаху. Для приготування “відлякувача” вам знадобиться:

  • 1 ложка меленої кави
  • 1 ложка зубної пасти
  • Туалетний папір
  • Порожня скляна склянка

Змішайте мелену каву та зубну пасту у невеликій ємності до однорідності. Відріжте шматок туалетного паперу довжиною 30-50 сантиметрів і скрутіть його в щільний джгут.
Рівномірно нанесіть суміш на нього.

Тепер кладемо все у склянку таким чином, щоб мінімум 15-25 сантиметрів лишалося поза посудом.

Експерти розповіли, як за допомогою кави позбутися комах в квартирі

Підпаліть край паперу і насолоджуйтеся магією. Запах кави та зубної пасти, які віддають ці продукти при спалюванні, швидко прожене всіх крилатих без шансів на їхнє повернення.

Цей незвичайний, але ефективний лайфхак — це не просто спосіб позбутися від нав’язливих комах, але і відмінна можливість насолодитися спокоєм і комфортом у вашому власному домі. Зробіть ваші літні вечори вільними від дзижчання та дратівливих гостей, використовуючи цей простий, але дивовижно ефективний метод.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини