Останніми роками багато дачників і городників почали практикувати особливий спосіб посіву буряків. Такий варіант підходить для тих, хто одразу після збору починає робити заготівлі. Хоча буряк, вирощений у такий спосіб, чудово зберігається, набагато краще все-таки його з’їсти або заготувати на потім.
Як посіяти буряк
За традиційним способом буряки починають сіяти навесні. У такому разі, коли з’являються перші слабкі сходи, то вилазять вони разом із бур’янами. Городникам доводиться проривати зайві рослини особливо обережно, втім травм не оминути – часом делікатні сходи можуть пошкодитись.
Втім, експерти радять висівати буряки під зиму. Найголовніше в цьому способі – виловити ідеальну погоду, коли на вулиці ще не буде снігу, втім і земля вже буде холодна. Якщо другий пункт не витримати, то насіння проросте та взимку просто загине.

У всьому іншому технологія посіву максимально звичайна. Вам потрібно перекопати грядки та внести всі необхідні добрива й поживні склади. Після цього у сформовані лунки потрібно внести посівний матеріал та присипати шаром ґрунту.
Додатково утепляти грядки з буряком немає потреби. Вам потрібно просто дати їм спокій до самої весни, а потім – повернутись і насолоджуватись результатом, який з’явиться вже після зникнення снігу.

За словами досвідчених садівників, насіння, що перезимувало у ґрунті, має набагато кращий імунітет і здатність дати щедрий врожай, набагато кращий, ніж той, який був у вас раніше.