У період свого активного росту часник, як і будь-яка інша культура на вашому городі, потребує особливої уваги та внесення достатньої кількості добрив. Без правильного харчування рослина буде чахнути, а її колір може змінитись на хворобливий жовтий.
Крім того, отримувати важливі елементи харчування має не лише надземна, але й підземна частина часнику. Для повноцінного розвитку саме надземної зеленої частини часнику потрібно внести азот у ґрунт, в якому росте рослина. Роблять це зазвичай на початку червня, особливо якщо часник продовжує сохнути та жовтіти на початку літа.
Підкормка часнику у червні
Для відновлення запасів азоту у ґрунті, в якому росте часник, ви можете використовувати популярне зелене добриво, приготоване на основі трави. Готується такий поживний настій доволі просто. Будь-яку зручну для вас місткість потрібно заповнити на дві третини травою – наприклад, бур’янами з городу.

Далі їх потрібно залити теплою та настояною водою. Отриману суміш накрийте поліетиленом та залиште настоюватись у теплому місці, раз на день помішуючи. Настоюватись добриво повинне декілька днів. Коли з’явився специфічний запах і піна на поверхні, добриво готове до використання.
Концентрований настій потрібно розвести у пропорції 1 до 10 – тобто, 1 літр готового настою треба розмішати з 10 літрами чистої води. В отримане добриво ви можете додати столову ложку лимонної кислоти, вона допоможе краще засвоїтись азоту.

Також важливо не забувати своєчасно витягувати стрілки на часнику після їхньої появи. Вони можуть забирати багато харчування у рослин, тим самим перешкоджаючи розвитку підземної частини рослини – цибулин.