Добре, що встигаю: сусідка розповіла, коли найкраще сіяти кабачки у відкритий ґрунт в 2024 році

Вибір правильного часу для посіву кабачків є ключовим фактором, що впливає на успішність їхнього вирощування і кінцевий врожай, тому слід дотримуватись всіх рекомендацій.

Кабачки є теплолюбивими рослинами, які потребують певної температури ґрунту для успішного проростання насіння. Якщо посіяти їх занадто рано, коли ґрунт ще не прогрівся достатньо, насіння може не прорости або проростання буде повільним і нерівномірним. Оптимальна температура ґрунту для посіву кабачків становить приблизно 15-20°C.

Молоді рослини кабачків дуже чутливі до низьких температур. Навіть незначні заморозки можуть пошкодити або знищити розсаду. Вибір правильного часу посіву дозволяє уникнути цих ризиків і забезпечити нормальний ріст рослин. Найкращий час для посіву кабачків у відкритий ґрунт залежить від кліматичних умов вашого регіону. Кабачки люблять тепло, тому їх слід сіяти після того, як мине загроза заморозків і ґрунт добре прогріється. В більшості регіонів це період з середини травня до початку червня.

Основні рекомендації для посіву кабачків

Кабачки добре ростуть, коли температура ґрунту досягає приблизно 15-20°C. В регіонах з м’яким кліматом можна сіяти кабачки трохи раніше, в регіонах з холоднішим кліматом – трохи пізніше. Деякі садівники керуються місячним календарем для посіву. Вважається, що найкращий час для посіву кабачків – на зростаючий місяць.

Коли найкраще сіяти кабачки в 2024 році
Коли найкраще сіяти кабачки в 2024 році

Терміни для посіву кабачків у відкритий ґрунт у 2024 році

  • Південні регіони: Кінець квітня – початок травня.
  • Центральні регіони: Середина – кінець травня.
  • Північні регіони: Кінець травня – початок червня.

Отже, орієнтуючись на кліматичні умови вашого регіону і зважаючи на місячний календар, ви зможете вибрати оптимальний час для посіву кабачків, щоб забезпечити їхній найкращий ріст і врожайність.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини