Візьміть 3 монети і зробіть з ними це: гроші почнуть примножуватись – народні прикмети, які реально працюють

Примноження достатку хотілось би отримати кожному, але для цього вам слід провести один з магічних обрядів, про які ви дізнаєтеся сьогодні.

У багатьох культурах існують різні забобони та традиції, пов’язані з використанням трьох монет для залучення грошей і фінансового успіху. Ось деякі з них:

Китайська традиція: Фен-шуй монети

Три китайські монети, пов’язані червоною стрічкою, вважаються потужним талісманом для залучення багатства і процвітання. Їх часто кладуть у гаманець, сумку або тримають на робочому місці. Монети символізують єдність неба, землі та людини, що сприяє гармонії та фінансовому успіху.

Три монети слід зв’язати червоною стрічкою або шнурком, оскільки червоний колір у китайській культурі символізує удачу і процвітання. Їх можна розмістити в східній частині будинку або офісу для залучення позитивної енергії, пов’язаної з грошима.

Магічні обряди з 3 монетами для збільшення достатку
Магічні обряди з 3 монетами для збільшення достатку

Європейські та слов’янські забобони

В деяких європейських та слов’янських традиціях три монети кладуть під вхідний килимок, щоб гроші завжди “ходили в будинок” і не покидали його. Носіння трьох монет у кишені нової куртки або пальта вважається сприятливим для забезпечення фінансового успіху. Ця практика допомагає “притягувати” гроші і збільшувати доходи.

Ритуали для залучення грошей

  • Під час молодого місяця вважається сприятливим тримати три монети в руці і загадувати бажання, пов’язане з фінансами. Монети можна залишити під місячним світлом на ніч, щоб зарядити їх енергією зростаючого місяця.
  • Три монети кидають у склянку з водою і залишають на підвіконні, щоб залучити багатство. Вода символізує потік енергії і грошей, які приходять у дім.
Магічні обряди з 3 монетами для збільшення достатку
Магічні обряди з 3 монетами для збільшення достатку

Магічні практики

В деяких культурах існують спеціальні замовляння, які читаються над трьома монетами, щоб привернути багатство. Після цього монети носять із собою або розміщують у стратегічних місцях удома. Дарувати три монети друзям або родичам на Новий рік або інші свята вважається сприятливим для забезпечення фінансового успіху як для дарувальника, так і для отримувача.

Застосування цих забобонів і традицій може допомогти створити позитивний настрій і надію на фінансовий успіх. Хоча їх ефективність не має наукового підтвердження, багато людей вірять у їхню силу і користуються цими ритуалами для залучення багатства і процвітання.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини