Просто заливаю масло окропом: ось навіщо це роблю щотижня – ефект такий, що аж “ахнула” від несподіванки

Цей лайфхак точно вам стане у нагоді, незалежно від того, чи ви готуєте вдома, чи надаєте перевагу покупним стравам. Дізнайтеся, навіщо заливати вершкове масло окропом.

Уявіть, що ви придбали вершкове масло нової марки або взяли продукт у нової продавчині на базарі. Чи справді все натурально, як описує етикетка чи розповідає людина на ринку? У сучасному світі, де продукти можуть бути наповнені різними добавками та замінниками, важливо вміти визначити, чи є ваше масло справжнім вершковим продуктом. Існує простий і ефективний спосіб перевірити якість в домашніх умовах – залити шматочок окропом.

Чому цей метод ефективний?

Експерти розповіли, протягом якого часу можна зберігати масло у холодильнику, аби його можна було куштувати
Кухар розповів, навіщо заливати вершкове масло окропом

Вершкове масло, виготовлене з натурального молока і вершків, має унікальну властивість миттєво танути при контакті з гарячою водою. Натуральний продукт коли ви заллєте його окропом, розтане рівномірно, утворюючи однорідну масу. Це відбувається завдяки високому вмісту молочного жиру, який плавиться при температурі близько 32-35°C.

Натомість якщо в інгредієнтах є рослинні жири або інші домішки, такі як маргарин, воно покаже зовсім інший результат. Продукт з добавками розпадеться на частини, піде пластівцями або залишить осад. Це пояснюється тим, що штучні жири мають іншу структуру та інший температурний діапазон плавлення.

Як провести тест?

Як визначити, яке масло дійсно якісне та корисне
Кухар розповів, навіщо заливати вершкове масло окропом

Візьміть невеликий шматочок масла. Покладіть його у прозору склянку або чашку. Залийте окропом і спостерігайте за реакцією.

Якщо продукт натуральний, ви побачите, як воно миттєво розтане, створюючи однорідну масляну плівку на поверхні води. Якщо ж є домішки, шматочок розпадеться, утворюючи грудочки або плаваючи окремими частинами.

Окрім тесту з окропом, існують й інші способи визначити якість. Варто звертати увагу на такі зовнішні ознаки, як колір.

Натуральне вершкове масло має злегка жовтуватий відтінок, що залежить від сезону та раціону корів. Взимку масло може бути білішим через відсутність свіжої трави у раціоні.

При кімнатній температурі масло повинно залишатися досить твердим. Якщо воно швидко стає м’яким, це може свідчити про наявність рослинних жирів. Також продукт не повинен кришитися. Воно має розрізатися рівно, залишаючи гладкий зріз.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини