Після цього підживлення врожай “попер”, як на дріжджах: рецепт добрива для перців на початку червня

Додаткове добриво на початку червня допомагає забезпечити перців необхідними поживними речовинами для активного плодоношення, збільшення врожайності і захисту.

У червні перець може переходити у фазу активного плодоношення. Додаткове добриво допоможе рослинам витримувати стрес плодоношення, забезпечуючи їх необхідними поживними речовинами для формування і росту плодів. У цей період рослини витрачають багато енергії на утримання квітів і розвиток плодів. Додаткове добриво, особливо те, яке містить азот, фосфор і калій, допоможе забезпечити рослини енергією для ефективного плодоношення.

Підживлення розсади перців є важливим етапом у забезпеченні здорового росту і розвитку рослин. Ось рецепт простого та ефективного підживлення для розсади перців:

  • Вода – 10 літрів;
  • Сечовина (карбамід) – 1 чайна ложка;
  • Суперфосфат – 1 столова ложка;
  • Сульфат калію – 1 чайна ложка.
Рецепт ідеального добрива для багатого врожаю перців
Рецепт ідеального добрива для багатого врожаю перців

Розчиніть 1 чайну ложку сечовини в 10 літрах води. Додайте 1 столову ложку суперфосфату і 1 чайну ложку сульфату калію. Добре перемішайте, щоб усі компоненти повністю розчинилися у воді. Підживлення слід проводити через 10-14 днів після появи справжніх листочків на розсаді. Повторне підживлення можна робити кожні 2-3 тижні.

Поливайте розчином розсаду під корінь, уникаючи попадання розчину на листя, щоб уникнути можливих опіків. Найкраще підживлювати розсаду вранці або ввечері, коли немає прямого сонячного освітлення. Сечовина забезпечує рослини необхідним азотом, який сприяє активному росту зеленої маси.

Суперфосфат містить фосфор, що сприяє розвитку кореневої системи та покращує цвітіння і плодоутворення. Сульфат калію постачає рослини калієм, який підвищує їх стійкість до хвороб та стресових умов, а також покращує якість плодів. Цей збалансований підживлюючий розчин допоможе розсаді перців вирости міцною і здоровою, забезпечуючи хорошу врожайність в майбутньому.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини