Ось чому мій каланхое цвіте безперестанку: розповідаю, що потрібно зробити для пишного цвіту. Ну радує око!

Каланхое – цікава рослина, яка вимагає світлого місця з розсіяним світлом і помірної поливу. Вони можуть вирощуватися в кімнатних умовах і відкритому грунті в кліматичних умовах, де немає морозів.

Каланхое – це рід рослин з родини жимолості, який включає близько 200 видів сукулентів і листопадних рослин. Ці рослини походять з тропічних і південних регіонів Африки, Азії та Австралії. Каланхое часто вирощують як декоративну кімнатну рослину через їх яскраві квіти і привабливе листя.

Листя каланхое зазвичай м’ясисте і соковите, що є типовою рисою для сукулентів. Вони можуть мати різні форми і відтінки зеленого кольору, в залежності від виду. Квіти каланхое зазвичай дрібні, яскраві і дуже декоративні. Вони можуть бути різних кольорів, включаючи червоний, рожевий, оранжевий, жовтий та білий.

Каланхое потребує яскравого, але розсіяного світла для активного цвітіння. Розмістіть рослину в яскравому місці, де вона отримує достатньо природного світла, але уникає прямого сонячного проміння в середині дня. Утримуйте ґрунт вологим, але не заливайте. Перевіряйте вологість ґрунту пальцем перед поливом. Залежно від умов, поливайте каланхое, коли верхній шар ґрунту висихає на дотик.

Садівники розповіли, що зробити, щоб каланхое зацвів за один день
Садівники розповіли, що зробити, щоб каланхое зацвів за один день

Деякі види каланхое можуть потребувати періодів спокою, щоб стимулювати цвітіння. Наприклад, в зимовий період або після періоду активного росту вони можуть зупинити цвітіння. В цей час надайте рослині відпочинок, зменшуючи полив та забезпечуючи їй прохолодне місце. Під час періоду активного росту і цвітіння каланхое може вигідно відреагувати на додаткове підживлення. Використовуйте добриво для квітучих рослин або спеціальне добриво для сукулентів за рекомендаціями на етикетці.

Регулярно видаляйте в’ялі квіти, щоб стимулювати нове цвітіння. Каланхое може цвісти краще в умовах вологості. Під час активного росту розмістіть рослину поруч з вологим джерелом, наприклад, на піддоні з вологою галькою або в контейнері з водою та камінням.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини