Подарувала улюбленим протертим джинсам друге життя: натираю їх свічкою. Дивіться, як і навіщо (ФОТО)

Джинси мають здатність зношуватися і протиратися, але цьому можна зарадити за допомоги однієї воскової свічки. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це можна зробити.

Джинси стираються з кількох причин, які пов’язані з матеріалом, використанням та доглядом. Джинси виготовлені з деніму, який складається з щільно переплетених бавовняних волокон. З часом ці волокна зношуються через тертя, що виникає під час носіння та руху. Постійне тертя від ходіння, сидіння та інших рухів створює знос, особливо в місцях з найбільшим контактом, таких як коліна, внутрішні сторони стегон, кишені та нижні краї штанин. Потерті джинси можна легко освіжити за допомогою звичайної воскової свічки.

Перед початком роботи переконайтеся, що джинси чисті та сухі. Це допоможе краще вбирати віск у тканину. Візьміть звичайну воскову свічку, бажано білого або прозорого кольору, щоб уникнути забруднення джинсів. Ретельно потріть свічкою по потертих ділянках джинсів. Продовжуйте натирати, поки віск не покриє всю область рівномірно. Особливу увагу приділіть місцям з сильним зношенням, таким як коліна, кишені та кроковий шов.

Навіщо натирати джинси восковою свічкою
Навіщо натирати джинси восковою свічкою

Після нанесення воску необхідно розплавити його, щоб він глибоко проник у тканину. Це можна зробити за допомогою фена або праски. Якщо використовуєте праску, обов’язково покладіть тканину або аркуш пергаментного паперу між праскою та джинсами, щоб уникнути прямого контакту з воском. Нагрійте ділянки з воском, поки віск не стане м’яким і не почне проникати у волокна джинсової тканини. Використовуйте тканину або папір для рівномірного розподілу воску.

Дайте джинсам охолонути, щоб віск затвердів. Після цього ваші джинси будуть виглядати більш гладкими та менш потертими. Цей метод не тільки допомагає приховати потертість, але й додає джинсам додатковий шар захисту, який може зробити їх більш стійкими до зношення та водонепроникними.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини