Дала крохмаль перцю і тепер розширяю льох, щоб вмістити врожай: сама здивувалась, але це працює

Коренева система будь-якої розсади любить крохмаль, а коріння перців – особливо. Вони розвиватимуться сильними та міцними з таким підживленням, та майбутній урожай буде також відповідним.

Якщо ви не хочете використовувати хімію для своїх рослин і плануєте виростити екологічно чистий урожай без мінеральних штучносинтезованих добрив, то можна скористатися найпростішим підживленням, яке можна знайти практично на будь-якій кухні або у крайньому випадку купити у найближчому магазині. Йдеться про простий картопляний або кукурудзяний крохмаль.

Але бажано щоб був саме картопляний, так як у ньому більше фосфору, життєво важливого для молодих рослин. Завдяки такому підживленню ґрунт  збільшить обсяг для поглинання вологи та рослина отримуватиме воду більш оптимізовано.  Йому не будуть страшні ні посуха, ні перелив.

Городники розповіли, як і навіщо підживлювати перець крохмалем
Городники розповіли, як і навіщо підживлювати перець крохмалем

Для підгодівлі знадобиться одна чайна ложка  крохмалю на горщик з розсадою перцю об’ємом 500 грамів. Для початку знімаємо сантиметр верхнього шару ґрунту, додаємо туди крохмаль максимально рівномірно і змішуємо із ґрунтом. Зверху рекомендуємо присипати горщик кокосовим субстратом, щоб активізувати корисні мікроорганізми,  які перероблять крохмаль і перетворять його в корисні для рослини поживні речовини.

До тому ж, якщо не покрити крохмаль таким субстратом, то мікроорганізми можуть почати розвиватися надмірно інтенсивно, і така діяльність призведе до утворення плісняви. Робіть все правильно, і врожай перцю буде на ура!

Догляд за болгарським перцем на городі передбачає регулярний полив, особливо під час цвітіння та формування плодів, щоб забезпечити рівномірну вологість ґрунту. Також необхідно періодично розпушувати ґрунт навколо рослин для покращення аерації і видаляти бур’яни, які можуть конкурувати за поживні речовини. Додатково, варто підживлювати перець комплексними добривами, зокрема під час активного росту, щоб підтримувати його здоров’я і підвищити врожайність.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини