Розсипала всього жменьку цієї крупи і мурахи всією зграєю втекли з городу: кращий народний засіб проти комах

Мурахи на городі — важливі помічники, але часом їхня популяція настільки стає великою, що заважає нормальному вирощуванню овочів. Як же ж поставити на місце цих нахаб?

Боротьба з мурахами на дачній ділянці або в саду завжди була актуальною темою для багатьох садівників і городників. Серед безлічі засобів і методів, що пропонуються для вирішення цієї проблеми, один із найцікавіших та найефективніших є застосування звичайного пшона. Цей спосіб, перевірений часом, але науковці досі не можуть пояснити, чому мурахи так бояться пшона. Втім народна мудрість підказує, що метод дієвий.

Для того, щоб скористатися цим лайфхаком, потрібно приготувати суміш пшона з цукровою пудрою. Сахароза відіграє роль приманки для мурах, які, охоче збираючи солодку суміш, несуть її до свого будиночку. Там крупа починає свою роботу, поступово виганяючи комах із вашої ділянки. Проводити процедуру слід перед дощем.

Городник розповів, як вивести мурах з ділянки пшоном

Після першого ж випадання опадів каша починає вбирати вологу і значно збільшується в розмірі. Цей процес має вирішальне значення, оскільки розбухле пшоно поступово заповнює всі проходи і камери мурашника, створюючи нестерпні умови для життя комах. Мурахи змушені шукати нове місце для свого житла і покидати окуповану територію.

Ще більш вражаючий ефект пшоно справляє на окремих індивідів. З’ївши лише одну крупинку пшона, мураха приречена: пшоно в шлунку комахи розбухає, що призводить до її неминучої смерті. Це робить метод не лише ефективним у вигнанні мурах, але й у зменшенні їх чисельності.

Чим прогнати мурах з ділянки
Чим прогнати мурах з ділянки

Цей спосіб не потребує великих зусиль або витрат. Все, що вам потрібно, це придбати пшоно та цукрову пудру, змішати їх і розсипати по території, де були помічені мурахи. Результати не змусять себе чекати: вже за короткий час ви помітите, як кількість шкідників значно зменшиться, а згодом вони взагалі покинуть вашу ділянку. Народна мудрість завжди знаходила прості, але дієві рішення для багатьох проблем, і використання пшона проти мурах є чудовим прикладом цього.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини