1 ложка на літр води з крану – вікна мию тільки так: розводів, пилу і потьоків після дощу не буде до осені

Чисті вікна — показник справжньої майстерності господині. Як же зробити так, щоб скло якнайдовше зберігалося прозорим, а пил та бруд не "приклеювалися" до нього?

Чистота вікон – це важлива частина догляду за домом, яка не лише покращує зовнішній вигляд приміщення, а й забезпечує більший приток природного світла всередині. У боротьбі з брудом, розводами після дощу традиційні мийні засоби не завжди виправдовують очікування. Однак, існує один простий, але дієвий метод, який допоможе зберегти скло кришталево чистим до самої осені. Секрет усього – звичайний крохмаль, який є у кожному домі.

Щоб приготувати цей дивовижний розчин, потрібна лише столова ложка крохмалю і літр звичайної води з-під крана. Ця проста суміш здатна творити дива, ефективно видаляючи пил і бруд з вікон, залишаючи їх прозорими та бездоганними. Процедура миття вікон цим способом дуже проста. Нанесіть отриманий розчин на скло за допомогою губки, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні.Після цього дайте йому висохнути.

Експерти розповіли, чим зберегти чистоту вікон від пилу та злив

На перший погляд, може здатися, що крохмаль залишить на вікнах білий наліт, але це тимчасове явище. Коли розчин повністю висохне, протріть вікна сухою ганчіркою, щоб видалити залишки крохмалю. Цей завершальний етап не тільки додасть вікнам блиску, але й створить захисний шар, який перешкоджатиме утворенню розводів та осіданню пилу протягом тривалого часу.

Використання крохмалю для миття вікон має кілька переваг. По-перше, цей метод є абсолютно безпечним і екологічно чистим, що важливо для тих, хто дбає про своє здоров’я та навколишнє середовище.

Як вимити вікна до блиску
Як вимити вікна до блиску

По-друге, засіб ефективно впорається навіть з найскладнішими забрудненнями, залишаючи скло чистим і прозорим без жодних розводів. Крім того, захисний шар, що утворюється після висихання розчину, дозволяє зберігати вікна чистими протягом тривалого часу, навіть під час великих злив.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини