В крупах, в борошні та взагалі всюди: кухонна міль вже набридла – використовую один ефективний метод

Старі або прострочені продукти, які тривалий час зберігаються без використання, можуть стати джерелом для розповсюдження молі. Є кілька домашніх засобів, які допоможуть прогнати шкідників.

Кухонна міль може з’явитися з різних причин, і розуміння їх може допомогти в ефективному запобіганні та боротьбі з цими шкідниками. Часто міль потрапляє на кухню разом з уже зараженими продуктами, такими як крупи, борошно, горіхи та сухофрукти. Личинки та яйця мілі можуть бути непомітними в упаковках з магазину.

Міль може проникнути у продукти через нещільно закриту упаковку. Вони можуть пролізти через маленькі отвори або щілини в пакетах та контейнерах. Відсутність регулярного прибирання кухні та зберігання продуктів може призвести до накопичення залишків їжі, які приваблюють міль. Вони знаходять їжу в крихтах, які залишилися на полицях та в шафках. Для боротьби з кухонною міллю можна використовувати кілька копійчаних засобів, які ефективно допоможуть позбутися цієї проблеми:

Як позбутись від молі в домі
Як позбутись від молі в домі

Оцет – використовуйте звичайний білий оцет для очищення шафок і поверхонь на кухні. Оцет не тільки вбиває міль, але й допомагає видалити запахи, які можуть її приваблювати. Лавровий лист також добре допомагає боротися з міллю. Розкладіть лавровий лист у шафках, де зберігаються продукти. Міль не переносить запаху лаврового листа і буде уникати цих місць.

Можна покласти невеликі шматочки господарського мила у шафки і місця зберігання продуктів. Міль не любить запаху мила і буде уникати цих місць. Часник – чудовий відлякувач будь-яких комах. Покладіть очищені зубчики часнику у шафки та місця, де зберігаються крупи та інші продукти. Запах часнику відлякує міль. Розсипте трохи соди на полицях і в кутах шафок. Це допоможе вберегти продукти від мілі та інших шкідників.

Ці засоби прості у використанні і не вимагають значних витрат, але можуть ефективно допомогти у боротьбі з кухонною міллю.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини