Столовим бурякам в червні даю лише цю підгодівлю – результат вже наступного дня: рецепт якісного добрива

Регулярна підгодівля важлива на протязі всього вегетаційного періоду, особливо у регіонах з нестійким кліматом, де рослини можуть зазнавати стресів від різких змін у погодних умовах.

На початкових етапах виростання столових буряків, особливо в перші три тижні після висадки розсади або сіяння, важливо забезпечити достатнє постачання азоту. Це сприяє інтенсивному росту листя та формуванню сильної рослини. Для цього можна використовувати аміачні добрива, наприклад, сечовину або амонійний сульфат. Їх рекомендується розсипати поруч з рослинами і внести в грунт перед поливом.

Після того, як рослини сформують листя і почнуть активно розвивати кореневу систему, наступає час для підживлення фосфором і калієм. Фосфор підвищує стійкість до хвороб і стресових умов, сприяє утворенню сильних коренеплодів. Калій сприяє покращенню якості і смаку коренеплодів, а також збільшує їхню стійкість до стресових умов.

Органічні добрива, такі як перегній, компост або птичий послід, також є важливими для підживлення столових буряків. Вони покращують структуру ґрунту, забезпечують довготривале постачання поживних речовин і мікроелементів, а також сприяють збереженню вологи в ґрунті. Ви можете зробити натуральне добриво для буряків, використовуючи доступні природні матеріали.

Рецепт найкращого підживлення для буряка
Рецепт найкращого підживлення для буряка
  • Компост або перегноювання (якщо доступно);
  • Зола (з пічки або дров’яних пальників);
  • Відвар від рослинного відходу (наприклад, від овочів).

Змішайте всі компоненти разом відповідно до відносних пропорцій (наприклад, рівні частини). Розсипте добриво на ґрунті навколо рослин або замішайте з верхнім шаром ґрунту. Залийте водою, щоб активувати дію добрива.

Цей метод дозволяє забезпечити буряків необхідними поживними речовинами та покращити структуру ґрунту. Добриво на основі органічних матеріалів сприяє збільшенню врожаю і покращує загальний стан рослин. Використання комплексних добрив дозволяє забезпечити всебічне харчування рослин і забезпечити пишний врожай столових буряків.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини