Збираю кульбаби і роблю з них “чарівний еліксир” від паразитів: всі до єдиного повилітають як ошпарені

Кульбаба — чи не найзагадковіша рослина. Для газону — це бур'ян, а для городини — справжній скарб. Як приготувати з цієї трави еліксир від комах ?

У сучасному світі багато дачників шукають ефективні методи захисту рослин від шкідників. Один з цікавих і дієвих способів — використання кульбаби для створення “чарівного еліксиру” від паразитів.

Кульбаба завдяки своїй здібності розповсюджуватися феноменальними темпами, давно вважається більше бур’яном, ніж корисною рослиною. Проте, її потенціал як природного засобу боротьби зі шкідливими комахами варте уваги. Листя містить речовини, що ефективно виводять мідяниць та попелицю, які часто завдають шкоди врожаю.

Городники порадили ефективний метод боротьби з попелицею на власній ділянці
Городник розповів, як правильно приготувати інсектицид з кульбаби

Компоненти соків квітки діють як природні інсектициди, знищуючи нервову систему попелиці або порушуючи її процеси харчування. Крім того, кульбаба містить гіркі речовини, що роблять її непривабливою для комах, змушуючи їх залишати оброблені рослини

Рецепт засобу від шкідників з кульбаби дуже простий і доступний. Для його приготування потрібно взяти 300 грамів подрібненого листя та 10 літрів теплої води. Настій залишають у воді на ніч, щоб активні речовини могли повністю розчинитися і надати еліксиру свої властивості. Обов’язково ставте все у тепле місце, аби відбувся процес ферментації.

Як позбутись від кульбаб на городі
Городник розповів, як правильно приготувати інсектицид з кульбаби

Після цього суміш проціджують і використовують для обприскування рослин. Обробку рекомендується проводити 3-6 разів з інтервалом у 3-4 дні, найкраще в похмуру погоду, але без опадів. Також бажано у безвітряний день. Це дозволяє ефективно захистити рослини від паразитів, видаляючи їх швидко та надійно.

Збір кульбаби для таких цілей показав свою ефективність у зменшенні використання хімічних препаратів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини