Крапля аптечної мазі – і вся попелиця на городі зачахла: навіть обприскувати нічого не треба, а ефект вау

Попелиця — далеко не мила маленька комашка, яка мандрує нашими городами. Очистити від неї ділянку за короткий проміжок часу можливо і без великих витрат.

Попелиця – це один із найпоширеніших шкідників, що здатний завдати значної шкоди рослинам. Її поява може призвести до втрати врожаю, адже ці маленькі комахи висмоктують соки зі стебел, послаблюючи їх та сприяючи розповсюдженню різноманітних вірусних захворювань. Крім того, комаха виділяє липку речовину, яка привертає мурах і сприяє розвитку грибкових інфекцій.

Зазвичай, боротьба зі шкідником вимагає багато часу та зусиль, але існує простий та ефективний спосіб, який не потребує обприскування – використання аптечної мазі Бензилбензоат. Цей інсектицид зазвичай застосовується для лікування корости у людей, проте виявився ефективним і на городі.

Експерти розповіли, яка аптечна мазь допоможе вивести попелицю

Мазь працює дуже просто. Спершу, одягаємо рукавичку для захисту шкіри. Потім вичавлюємо трохи крему на палець і розподіляємо її по колу стовбура ураженого дерева. Ширина смужки має бути приблизно 3-4 см. Завдяки своїм властивостям, мазь створює бар’єр, через який попелиця не може пробратися. Комахи просто зневоднюються і гинуть.

Цей метод має кілька переваг. По-перше, він не вимагає частого повторення процедури. Одного нанесення вистачає на тривалий час, адже мазь довго залишається на стовбурі. По-друге, Бензилбензоат діє не лише на дорослих особин, але й на їхні яйця, що запобігає повторному зараженню.

Садівники назвали найдієвіші методи боротьби з попелицею
Експерти розповіли, яка аптечна мазь допоможе вивести попелицю

Втім, на форумах зазначають, що часто бавитися цим засобом не слід, адже шкідник з часом може виробити імунітет та перестати боятися компонентів. Також після першої обробки треба ретельно обдивитися всі кущі, дерева, квіти, де було скупчення попелиці.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини