З року в рік користуюся цим добривом, про яке розповіла кума: даю це ожині в липні і врожай відрами збираю

Вирощування ожини на власній ділянці може стати справжнім викликом, але не для тих, хто знає, чим потрібно підживлювати її в липні для багатого врожаю.

Досвідчені садівники знають, що щоб забезпечити ожину необхідними поживними речовинами під час цвітіння, можна і треба приготувати натуральне добриво з простих компонентів. Один із рецептів, який добре підходить для цього періоду, включає використання компосту, деревної золи та настою кропиви.

Для початку можна використовувати компост, який багатий на органічні речовини та мікроелементи. Додайте 2-3 кг добре розкладеного компосту навколо кореневої зони ожини. Він допоможе покращити структуру ґрунту та забезпечить рослини азотом, фосфором та калієм, що є надзвичайно важливими елементами для відмінного росту та багатого врожаю не лише ожини, але й будь-яких інших рослин.

Садівники поділились рецептом підживлення для ожини в липні
Садівники поділились рецептом підживлення для ожини в липні

Деревна зола є чудовим джерелом калію, який необхідний для формування квітів та плодів. Розсипте близько 200 грамів деревної золи навколо кожного куща ожини і обережно вкопайте її в ґрунт. Це допоможе підвищити стійкість рослин до хвороб та шкідників, а також покращити якість ваших плодів.

Настій кропиви готується шляхом замочування свіжої кропиви у воді. Наповніть відро свіжою кропивою, залийте водою і залиште настоюватися на 1-2 тижні, періодично помішуючи. Процідіть настій і розведіть його водою у співвідношенні 1:10. Поливайте отриманим розчином ожину під час цвітіння, щоб забезпечити рослини додатковим азотом і мікроелементами, такими як залізо та магній.

Використання цього комплексного підходу допоможе ожині отримати всі необхідні поживні речовини для рясного цвітіння та формування здорових плодів. Не забувайте про регулярний полив а також про перевірку на шкідників та хвороби.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини