4 грама на 10 літрів води – і кабачки ростуть наввипередки: з однієї грядки збираю врожай цілими мішками

Ну не можна уявити справжній український стіл без кабачків, але як же зробити так, щоб вони родили пишно та тішили смаком? Виявляється, є секретна піджива, яка допоможе у цьому.

Кабачки — одна з найпопулярніших та найсмачніших культур серед городників завдяки своїй невибагливості та високій врожайності. Однак, навіть ці рослини іноді можуть розчаровувати своїми результатами, якщо не врахувати деякі важливі аспекти їхнього вирощування. Серед основних причин поганого врожаю можна виділити: недостатнє або надмірне зволоження ґрунту, дефіцит або надлишок поживних речовин, погане освітлення та захворювання рослин.

Особливу увагу слід приділити підживленню та профілактиці хвороб, зокрема вершинного гниття плодів. Одним з ефективних методів боротьби з цією проблемою є використання аптечного розчину борної кислоти. Цей засіб не тільки допомагає запобігти псуванню врожаю, а й сприяє покращенню загального стану рослин.

Кабачковий рулет з плавленим сиром: легкий та швидкий рецепт
Городник назвав найкорисніше добриво для родючості кабачків

Для приготування розчину необхідно розвести всього 4 грами борної кислоти в 10 літрах води. Коштує засіб ну просто смішних коштів — близько 10 гривень в аптеці. Цим розчином обприскують вже уражені культури і, головне, разом з плодами і стеблами, адже там також може ширитися грибок та інші інфекції. Застосування такого засобу дозволяє значно знизити ризик поширення гнилі та забезпечити здоровий розвиток кабачків.

Городник назвав найкорисніше добриво для родючості кабачків

Завдяки правильному догляду та своєчасному підживленню кабачки ростуть напрочуд швидко і дають рясний врожай. Досвідчені городники часто зазначають, що використання борної кислоти у правильних пропорціях значно покращує якість та кількість плодів, смак. З однієї грядки можна зібрати врожай цілими мішками, що є відмінним результатом.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини