1 літр молока – і орхідея цвіте: купую це “біле золото” літрами за порадою куми-садівниці. Я вражена ефектом

Влітку орхідеям потрібне якісне добриво, що підтримує їхній ріст та загальний стан під час сильної спеки. Садівники розповіли про цікаве добриво для квітів, що базується на молоці.

Мало хто знає, але добрива для квітів можуть бути зроблені з продуктів, які є в кожного з нас в холодильнику. Молоко, на думку досвідчених садівників, є чудовим елементом для створення якісної підкормки, яка забезпечить відмінний стан рослин впродовж цілого сезону та після нього, але варто дотримуватися відповідних пропорцій.

Молоко є натуральним джерелом кальцію та інших корисних мікроелементів, які сприяють зміцненню кореневої системи і поліпшенню загального стану орхідей. Редакція сайту Добрі новини зʼясувала, як можна приготувати таке добриво:

Спершу потрібно взяти свіже коров’яче молоко, бажано натуральне та без добавок. Молоко необхідно розвести водою у співвідношенні 1:4. Це означає, що на одну частину молока потрібно взяти чотири частини води. Наприклад, якщо ви використовуєте 50 мл молока, то додайте 200 мл води. Розчин слід добре перемішати, щоб молоко рівномірно розподілилося у воді.

Рецепт добрива для орхідей на базі молока
Рецепт добрива для орхідей на базі молока

Поливати орхідеї цим розчином потрібно не частіше одного разу на місяць. Важливо не перевищувати частоту використання, оскільки надмірне застосування молока може призвести до розвитку грибкових захворювань і погіршення стану ґрунту. Перед застосуванням молочного розчину, орхідеї слід полити звичайною водою, щоб зволожити субстрат. Після цього можна нанести молочний розчин, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні ґрунту.

Застосування молока як добрива допомагає орхідеям отримати необхідні мікроелементи, що сприяє їхньому здоровому росту і цвітінню. Водночас важливо дотримуватися міри і не перевищувати рекомендовану частоту підживлення, щоб уникнути негативних наслідків.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини