Чоловікові збирати врожай не даю, бо ламає стебла: цей секрет збору огірків вже всім сусідам розказала

Збір огірків без пошкодження стебла вимагає уважного ставлення до рослини, використання відповідних інструментів і регулярного догляду, про який ви сьогодні дізнаєтеся.

Збір врожаю – така ж відповідальна місія, як і його вирощування та догляд за ним. Дуже важливо збирати його так, щоб не пошкодити стебла, які забезпечують вам тривале плодоношення і здоровий розвиток рослини. Редакція сайту Добрі новини зʼясувала, як це правильно робити.

Перш ніж займатися обрізкою, переконайтеся, що у вас є всі відповідні інструменти для цього. Можна придбати секатор в спеціалізованому магазині, або ножиці для збору врожаю. Важливо зрізати огірки зі стеблом, залишаючи короткий хвостик, щоб уникнути пошкодження рослини. Ніколи не варто відривати огірки руками, оскільки це може призвести до розриву стебла і пошкодження інших частин рослини.

Друге, збираючи огірки, варто бути обережним і уважним, щоб не зачепити інші плоди та листя. Це допоможе зберегти здоров’я всієї рослини. Найкращий час для збору огірків – ранок або вечір, коли рослини не перебувають під прямими сонячними променями і є достатньо вологи. Це знижує ризик пошкодження рослини під час збору.

Як правильно збирати врожай огірків
Як правильно збирати врожай огірків

Третє, регулярний збір огірків сприяє продовженню періоду плодоношення. Коли зрілі плоди залишаються на рослині, це може сповільнити утворення нових зав’язей. Тому важливо регулярно перевіряти рослини і збирати дозрілі плоди, щоб стимулювати подальший ріст.

Крім того, слід враховувати стан рослини та її потреби у підживленні. Добре доглянуті і підживлені огірки міцніші і менш схильні до пошкоджень під час збору. Внесення органічних добрив, таких як компост або перегній, допомагає зміцнити стебла і кореневу систему загалом.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини