Посадила це за порадою сусідки поруч з абрикосами – шкідників як не було: не рослини, а справжній “щит”

Вибір правильних рослин може вирішити багато проблем у вашому саду. Настурція, часник, цибуля, кріп, м'ята, ромашка та календула – ключ до здорових абрикосів.

Правильний підбір рослин під абрикосами може значно покращити умови вирощування, захистити дерева від шкідників і захворювань, а також підвищити врожайність. Експерти рекомендують використовувати такі рослини, як настурція, часник, цибуля, кріп, м’ята, ромашка та календула для створення оптимального середовища.

Настурція є чудовою квіткою, яка не лише додає яскравих фарб у сад, але й ефективно відлякує багатьох шкідників, таких як попелиці, капустянка та клопи. Її слід садити біля самого стовбура абрикоса і по периметру пристовбурного кола, що забезпечить надійний захист.

Часник, завдяки своїм фунгіцидним і антисептичним властивостям, є відмінним захисником абрикосів від грибкових захворювань та деяких шкідників. Висаджуючи часник під стовбуром абрикоса, ви не лише забезпечите захист дерева, але й покращите якість ґрунту, залучивши корисних комах.

Цибуля також має відлякувальні властивості. Вона допомагає покращити якість ґрунту та привабити корисних комах. Висадка цибулі по периметру під абрикосом сприятиме зменшенню кількості шкідників, а червиві плоди більше не будуть проблемою.

Експерти розповіли, як позбутися шкідників на абрикосах
Експерти розповіли, як позбутися шкідників на абрикосах

Кріп, популярна ароматична трава, допомагає боротися зі шкідниками і приваблює бджіл, які запилюють квіти абрикоса. Це сприяє збільшенню врожаю та покращенню здоров’я рослин.

М’ята ефективно відлякує попелицю, мурах та інших шкідників, які можуть з’являтися на абрикосах. Її освіжаючий аромат також приваблює корисних комах, що сприяє загальному здоров’ю саду.

Ромашка є не тільки красивою прикрасою саду, але й ефективним засобом від шкідників. Висадка ромашки по периметру пристовбурного кола абрикоса забезпечить захист дерева від небажаних комах і покращить якість ґрунту.

Календула, завдяки своїм яскравим квіткам, відлякує попелицю, павутинного кліща та інших шкідників. Це робить її незамінною рослиною для забезпечення здоров’я і врожайності абрикосів.

Висадка цих рослин під абрикосами не лише забезпечить їх захист і здоров’я, але й додасть естетичної привабливості вашому саду. Важливо враховувати вимоги кожної рослини до освітлення та ґрунту, щоб досягти найкращих результатів. Використання цих природних методів у садівництві допоможе вам підтримувати здоровий і продуктивний сад, зменшуючи необхідність використання хімічних засобів захисту.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини