Моя цибуля просто шаленіє від цього чудо-засобу: голівки вимахають розміром з кулак. Асорті з 3 добрив

Кожен городник мріє виростити великі, соковиті головки цибулі. Сьогодні я поділюся з вами секретним рецептом особливої суміші добрив, яка творить дива на грядках.

Ця потужна комбінація з трьох компонентів допоможе вам отримати цибулю розміром з кулак!

Першим складником нашого чудо-засобу є діатоміт садовий дрібної фракції. Цей природний мінерал – справжній скарб для городу. Він покращує структуру ґрунту, утримує вологу та насичує рослини кремнієм, що зміцнює їхній імунітет. На 2 грядки з цибулею та часником достатньо 1 кг діатоміту.

Другим важливим елементом є монофосфат калію. Це концентроване мінеральне добриво – ключ до формування великих і міцних цибулин. Воно стимулює розвиток кореневої системи та покращує смакові якості врожаю. До нашої суміші додаємо 5 столових ложок монофосфату калію.

Третім компонентом виступає деревна зола. Це багате джерело калію та мікроелементів, яке також допомагає нейтралізувати кислотність ґрунту. Цибуля любить слабокислі або нейтральні ґрунти, тому зола – ідеальний складник для неї. Додаємо 5 склянок золи до нашої суміші.

Експерти розповіли, чим підживити цибулю для соковитого врожаю
Експерти розповіли, чим підживити цибулю для соковитого врожаю

Приготування та застосування цього засобу досить просте. У пластиковому відрі ретельно перемішайте всі три компоненти. Дочекайтеся, поки грядки з цибулею та часником будуть политі або пройде дощ. Після цього рівномірно розсипте суміш між рядами рослин.

Ця проста у приготуванні суміш забезпечить ваші рослини всіма необхідними поживними речовинами. Діатоміт покращить структуру ґрунту, монофосфат калію стимулюватиме ріст, а зола збагатить ґрунт мікроелементами.

Застосовуючи це підживлення, ви будете вражені результатом! Ваша цибуля виросте великою, соковитою та надзвичайно смачною. Спробуйте цей метод, і ви не пошкодуєте. Багатого вам врожаю!

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини