Картопляне бадилля більше не викидаю, а роблю з нього диво-настій: допомагає від попелиці на 1-2-3!

Прибрати попелицю з городу часто може бути справжнім викликом навіть для досвідчених дачників, але для цього можна використати картопляне бадилля, яке ідеально впорається з цим завданням.

Картопляне бадилля ефективно допомагає боротися з попелицею завдяки природним хімічним сполукам, що містяться в ньому. Для приготування домашнього засобу від шкідників використовується простий рецепт, який підготувала редакція сайту Добрі новини.

Почнемо зі збору картопляного бадилля. Найкраще використовувати свіжі верхівки картопляного стебла, які містять найбільшу концентрацію активних речовин. Після збору бадилля його необхідно ретельно промити, щоб видалити бруд і залишки ґрунту. Потім подрібніть бадилля на дрібні шматочки, щоб забезпечити максимальний контакт активних речовин з водою під час приготування настою.

Наступним кроком є підготовка настою. Для цього помістіть подрібнене бадилля у велику каструлю або відро і залийте його теплою водою в пропорції приблизно 1 частина бадилля до 10 частин води. Залиште цю суміш настоюватися на 3-4 години, щоб активні речовини змогли перейти у воду. Після закінчення цього часу настій процідіть через марлю або сито, щоб видалити тверді частинки.

Рецепт засобу з картопляного бадилля проти попелиці
Рецепт засобу з картопляного бадилля проти попелиці

Готовий настій можна використовувати для обприскування рослин, уражених попелицею. Рекомендується обприскувати рослини рано вранці або пізно ввечері, коли сонце не таке інтенсивне, щоб уникнути опіків листя. Ретельно обробіть всі частини рослини, особливо нижню сторону листків, де часто скупчується попелиця.

Повторюйте обробку кожні 7-10 днів або за необхідності, залежно від ступеня ураження рослин. Використання цього натурального засобу допоможе зменшити чисельність попелиці без використання хімічних пестицидів, що зберігає екологічну безпеку вашого саду.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини