1 ложка на відро води – і жодного пустоцвіту на огірках не буде: легко збільшила кількість “жіночих” квіток

Городники часто стикаються з проблемою пустоцвіту на огірках. Це явище, коли на рослині з'являється багато чоловічих квіток, які не дають плодів, а жіночих квіток, з яких розвиваються огірки, бракує.

На щастя, існує простий та ефективний спосіб вирішення цієї проблеми.

Ключ до успіху – використання борної кислоти. Цей доступний засіб здатний значно збільшити кількість жіночих квіток на огіркових рослинах, що призведе до формування більшої кількості плодів.

Для приготування розчину потрібно всього лише одна чайна ложка борної кислоти на 10 літрів води. Важливо правильно розчинити борну кислоту – найкраще це зробити в невеликій кількості окропу, а потім додати до загального об’єму води.

Застосовувати цей розчин можна двома способами. Перший – полив під корінь рослин. Цей метод ефективний, але діє повільніше. Другий спосіб – обприскування листя та стебел огірків. Цей метод забезпечує швидший результат, оскільки борна кислота швидше засвоюється через листя.

Регулярне використання цього простого засобу допоможе значно збільшити кількість жіночих квіток на огірках. Як результат, городники можуть очікувати на рясний врожай соковитих огірків замість розчарування від великої кількості пустоцвіту.

 Городники розповіли, як збільшити плодоношення огірків
Городники розповіли, як збільшити плодоношення огірків

Варто зазначити, що цей метод є безпечним для рослин при правильному застосуванні. Однак, як і з будь-яким засобом, важливо не перестаратися. Дотримуйтесь рекомендованої пропорції, і ваші огірки віддячать вам щедрим врожаєм.

Отже, маючи під рукою лише борну кислоту та воду, кожен городник може легко вирішити проблему пустоцвіту та насолоджуватися багатим врожаєм огірків протягом усього сезону.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини