Цукрові ягоди розміром з вишню обсиплять кущ: раз на 2-3 тижні підживлюю лохину цим “борщовим” засобом

Лохина відома своїми смачними ягодами та корисними властивостями. Щоб забезпечити їй оптимальний ріст і щедрий врожай, використовуйте органічне добриво на основі щавлю та ревеню.

Лохина є однією з найцінніших культур у садівництві завдяки своїм корисним ягодам, які багаті вітамінами і мають високу антиоксидантну активність. Щоб забезпечити їй належний ріст і багатий врожай, важливо правильно доглядати за рослиною, зокрема використовуючи ефективні органічні добрива.

Один з оптимальних методів догляду за лохиною – це застосування добрива на основі “кислих трав”, таких як щавель і ревінь. Ці рослини містять велику кількість органічних кислот і вітамінів, що сприяють активному росту і розвитку лохини.

Для підготовки добрива зі щавлю та ревеню, зберіть приблизно кілограм свіжого листя цих трав. Важливо обрати здорові рослини без ознак хвороб або пошкоджень. Листя ретельно наріжте на дрібні шматочки, щоб полегшити їх подальше перероблення.

Добриво для лохини: ефективний рецепт від експертів для рясного врожаю
Добриво для лохини: ефективний рецепт від експертів для рясного врожаю

Наповніть велике відро чистою водою і покладіть нарізане листя щавлю та ревеню. Вода повинна повністю покривати рослинний матеріал. Залиште цей розчин настоятися протягом 2-3 днів в прохолодному місці, щоб у воді утворилися всі корисні речовини і вітаміни.

Після витримки необхідного часу процідіть отриманий настій і використовуйте його для поливу кущів лохини. Рівномірно розподіляйте добриво по кореневій зоні рослин, звертаючи увагу на те, щоб вода достатньо вбиралася у ґрунт.

Для досягнення найкращих результатів повторюйте процедуру підживлення лохини кожні 2-3 тижні. Це дозволить рослині отримувати постійний доступ до необхідних поживних речовин і підтримувати її здоров’я протягом всього вегетаційного періоду.

Використання органічних добрив на основі “кислих трав” не тільки сприяє здоровому росту і врожаю лохини, але і має екологічні переваги, допомагаючи зберегти біорізноманіття саду і навколишнього середовища. Цей простий і ефективний метод догляду за рослиною дозволить вам насолоджуватися багатим врожаєм смачних і корисних ягід лохини.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини