Думала, вже збиратиму врожай, а його і через мікроскоп не видно: що робити, якщо капуста на городі не росте

Вирощування капусти рідко може обернутися крахом для досвідчених дачників, але що робити, якщо вона зовсім не росте? Відповідь на це у сьогоднішньому матеріалі.

Кожен дачник мріє про багатий врожай, але не завжди мрії стають реальністю. Нерідко буває так, що капуста не росте, завʼязь не формується і ніхто не знає, як цю ситуацію можна виправити. На щастя, редакція сайту Добрі новини підготувала детальну інструкцію, як потрібно діяти, щоб змусити капусту давати врожай швидко, довго та якісно.

Перевірте умови вирощування: капуста найкраще росте при температурі 15-20°C, а також потребує багато світла. Якість ґрунту також має велике значення. Він повинен бути родючим з достатньою кількістю органічних речовин, тож додавання компосту або добре переспілого гною може допомогти. Важливо також перевірити pH ґрунту, адже капуста краще росте в ґрунті з рН 6.0-7.5, і при необхідності коригувати його за допомогою вапнування або додавання сірки.

Що робити, якщо капуста на городі не росте
Що робити, якщо капуста на городі не росте

Регулярний полив є необхідним, особливо під час періодів активного росту, тому переконайтеся, що ґрунт залишається вологим, але не перезволоженим, щоб уникнути гниття коренів. Використовуйте азотні добрива на початку росту для стимулювання розвитку листя, а пізніше добрива, що містять калій і фосфор, для підтримки формування качанів. Органічні добрива, такі як компост, також можуть бути корисними.

Переконайтеся, що капуста має достатньо місця для росту: зазвичай відстань між рослинами має бути 45-60 см. Перевірте рослини на наявність шкідників, наприклад, капустяної білявки або попелиць, і хвороб, таких як кіла капусти або чорна ніжка, і при необхідності використовуйте органічні або хімічні засоби захисту.

Важливо також вибирати сорти капусти, які підходять для вашого клімату і умов вирощування. Якщо після всіх цих заходів капуста все ще не зав’язується, спробуйте звернутися до місцевих агрономів або садівників, які можуть надати конкретні поради, враховуючи ваші умови вирощування.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини