Ці сорти помідорів та огірків я точно посаджу на городі ще не один раз: сусіди заздрять врожаю по 85 кг

Огірки та помідори — стандартна городина, без якої важко уявити літній стіл. Які ж сорти обрати для посадки та на що варто звернути увагу? Дізнайтеся у матеріалі.

Серед численних варіантів сортів помідорів і огірків, які сьогодні доступні для висадки на власних ділянках, особливу увагу заслуговують сорти “Ведмежа лапа” та “Цукровий гігант”. Вони вражають не лише своєю неймовірною врожайністю, але й легкістю в догляді, що зробить їх вашими справжніми фаворитами.

Сорт помідорів “Ведмежа лапа” виділяється винятковою продуктивністю та стійкістю до засухи. Перші плоди можна збирати вже через 110 днів після проростання насіння, а сам період плодоношення триває з середини літа до пізніх заморозків. Рослина цього сорту висока та має широкі відгалуження гілок, тобто потребує регулярного підв’язування та формування куща.

Помідори
Городник назвав найродючіші сорти помідорів та огірків у 2024

Томати утворюються китицями по 3-4 плоди, мають яскраво-червоний, глянцевий колір з ребристістю біля плодоніжки. Надзвичайно висока врожайність сорту, яка досягає до 30 кг з квадратного метра, дозволяє отримувати величезну кількість плодів навіть на невеликій ділянці. Ці помідори ідеально підходять для приготування літніх салатів та переробки, хоча консервувати їх складно через великий розмір плодів.

Огірки “Цукровий гігант” також мають свої беззаперечні переваги. Це бджолозапильний гібрид, перші плоди якого з’являються на 48-54 день після висаджування у ґрунт. Рослина цього сорту характеризується міцним стеблом та невеликим листям, що робить її стійкою до різних погодних умов і шкідників. Різновид ідеально підходить для відкритих грядок, забезпечуючи стабільний і рясний урожай, який вразить навіть найдосвідченіших садівників.

Ця проста порада допомогла мені вдруге за літо отримати врожай огірків
Городник назвав найродючіші сорти помідорів та огірків у 2024

Завдяки своїй невибагливості та витривалості, “Ведмежа лапа” та “Цукровий гігант” стають ідеальним вибором для будь-якого дачника, від початківця до професіонала. Вони легко адаптуються до різних умов вирощування, що робить їх універсальними та зручними у використанні. Вирощуючи ці різновиди, ви зможете не тільки насолоджуватися смачними та соковитими плодами, але й відчути справжнє задоволення від плодів своєї праці.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини