Обрізаю до 15 см, закопую і насолоджусь результатом: як використати бадилля від помідорів з користю

Повторне використання бадилля помідорів на городі є бути ефективним і екологічним способом покращити стан вашого саду. Його можна застосовувати для різних цілей, які допоможуть збагатити ґрунт.

Одним із найпоширеніших способів використання бадилля є його компостування. Компостування бадилля помідорів разом з іншими органічними матеріалами, такими як листя, трава і кухонні відходи, створить поживний компост. Це покращить структуру і родючість ґрунту, забезпечуючи рослини необхідними мікроелементами.

Бадилля помідорів також можна використовувати як мульчу. Розкладаючи його навколо рослин, ви допоможете утримувати вологу в ґрунті і знизите ріст бур’янів. Мульча з бадилля поступово розкладається, збагачуючи ґрунт поживними речовинами. Важливо переконатися, що бадилля не заражене хворобами, щоб уникнути їхнього поширення на інші рослини.

Ще один спосіб використання бадилля – це створення рідких добрив. Для цього подрібнене бадилля помідорів настоюють у воді протягом декількох тижнів. Отриманий настій використовують для поливу рослин. Це допоможе збагатити ґрунт азотом та іншими корисними речовинами, що стимулює ріст і розвиток рослин.

Дачники розповіли, як використати бадилля помідорів на городі
Дачники розповіли, як використати бадилля помідорів на городі

Бадилля помідорів також може бути використане для захисту інших рослин від шкідників. Наприклад, свіжі стебла і листя помідорів можна розкладати навколо овочів і квітів, які часто піддаються нападам комах. Запах помідорного бадилля відлякує деяких шкідників, таких як попелиці і білокрилки.

Таким чином, бадилля помідорів може бути корисним ресурсом у вашому саду. Використання його для компостування, мульчування, створення рідких добрив або захисту від шкідників допоможе зменшити відходи і покращити здоров’я вашого городу. Це екологічний підхід, який сприяє стійкому садівництву і підтримує природний баланс у вашому саду.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини