Саджаю це в середині липня і до осені ще 5 разів врожай встигаю зібрати: що посадити після цибулі і часнику

Часник і цибулю зібрали, а що ж робити далі? Висівати сидерати це зарано, але є достатньо цікава і корисна городина, яка принесе вам врожай ще не раз.

Літо вже в розпалі, але для досвідченого городника цей період є можливістю доповнити свій город новими рослинами, які встигнуть дати плоди до настання перших осінніх холодів. Дотримання кількох простих правил дозволить досягти бажаного результату.

Спочатку варто звернути увагу на швидкорослі культури. Це можуть бути редиска, салат, шпинат та різні види зелені. Ці рослини мають короткий період вегетації, що дозволяє збирати врожай вже через кілька тижнів після посіву. Вони не тільки додадуть різноманітності до раціону, але й допоможуть використовувати простір на грядках раціонально.

3 головні секрети вирощування шпинату
Городник розповів, що висадити на грядках після збору цибулі і часнику

Іншим варіантом є посадка бобових культур. Горох і квасоля є чудовими кандидатами для висадки в цей період. Вони збагачують ґрунт азотом, що є корисним для майбутніх посівів, і водночас забезпечують багатий урожай. Крім того, ці рослини добре витримують зниження температури, що робить їх ідеальними для посадки в кінці літа.

Також варто розглянути можливість посадки капусти та броколі. Ці культури люблять прохолодну погоду, тому висадка їх у другій половині літа сприяє кращому розвитку і врожайності. Вони потребують більшого догляду, але зусилля будуть винагороджені великими головками капусти та соковитими суцвіттями броколі.

Чому листя шпинату скручується і як цього уникнути
Городник розповів, що висадити на грядках після збору цибулі і часнику

Крім того, на грядках цибулі та часнику можна висаджувати моркву та буряк. Хоча ці культури зазвичай сіють навесні, висадка зараз у липні також може бути успішною. Важливо забезпечити достатню кількість вологи та дотримуватись правил агротехніки. До осені можна отримати гарний врожай коренеплодів, які будуть чудово зберігатися протягом зими.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини