Беру 1 склянку на 5 літрів води і під корінь: рецепт цікавого добрива для швидкого росту баклажанів в липні

Влітку баклажанам потрібне якісне підживлення. Дачники поділились рецептом цікавого добрива на базі вівсянки, яке забезпечує багатий врожай.

Вівсянка може стати не лише корисним та ситним сніданком, але й відмінним органічним добривом для ваших баклажанів. Вона багата на важливі поживні речовини, які сприяють росту і розвитку рослин. Редакція сайту Добрі новини підготувала інстукцію, як можна приготувати та застосувати це добриво.

  • 1 склянка вівсянки (не швидкорозчинної);
  • 5 літрів води;
  • 1 чайна ложка цукру;
  • 1 чайна ложка дріжджів (сухих);
  • 1 столова ложка деревної золи (опціонально, для додаткового калію і фосфору).

Залийте вівсянку 2 літрами води і залиште на 12-24 години. Це дозволить їй набрякнути і частково розчинитися у воді, виділяючи корисні речовини. Після замочування процідіть вівсянку через сито або марлю, залишивши рідину. Вівсяні залишки можна використати для компосту.

Рецепт добрива для баклажанів з вівсянки
Рецепт добрива для баклажанів з вівсянки

В отриману вівсяну воду додайте цукор і дріжджі. Перемішайте, щоб дріжджі розчинилися. Накрийте суміш кришкою і залиште на 2-3 дні в теплому місці для ферментації. Це сприятиме розмноженню корисних мікроорганізмів, які допоможуть вашим баклажанам краще засвоювати поживні речовини. Якщо ви вирішили використати деревну золу, додайте її після завершення ферментації. Перемішайте добре.

Розведіть отриману ферментовану суміш у співвідношенні 1:10 (одна частина добрива на десять частин води). Поливайте баклажани під корінь, уникаючи потрапляння рідини на листя. Використовуйте це добриво раз на два тижні в період активного росту і плодоношення баклажанів. Це забезпечить рослинам необхідні поживні речовини і допоможе отримати здоровий і багатий врожай.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини