Герань прийшла у нашу країну з далеких теплих країв, а тому й для повноцінного розвитку їй потрібне тепло. Рослина здатна цвісти у будинках практично круглий рік. Крім того, існує повір’я, що квітка цвіте тільки в тій оселі, де в родині панує гармонія та взаємоповага. Втім, часто садівники вирощують рослину ще й у саду.
Як доглядати за геранню
На сьогодні існує більш як 400 різних видів герані. Часто її також називають пеларгонією, але назва не змінює того, що за нею потрібен особливий догляд. За словами спеціалістів, важливо не тільки правильно її посадити, але й не забувати про вчасне внесення добрив.
Для початку потрібно взяти літрову банку та налити в неї 900 мілілітрів чистої води, але обов’язково без хлору – використовуйте не проточну воду. В окремому посуді розведіть третю частину 100-грамової пачки дріжджів у 100 мілілітрах теплої води. Туди ж додайте 50 грамів цукру.
Перемішайте все до повного розчинення та перелийте у банку з водою кімнатної температури. Далі поставте отриману суміш у тепле місце, попередньо накривши марлею. Періодичне помішуйте вміст ложкою. Коли бродіння завершиться, добриво готове.
50 мілілітрів суміші змішайте з 2 літрами теплої води та поливайте по склянці під кожен кущик герані або ж у кожен горщик із кімнатною рослиною. Підживлення потрібно проводити раз на два тижні, чергуючи удобрення зі зволоженням ґрунту.
Зберігати таке підживлення ви можете у кімнатній температурі. Через деякий час ви почнете помічати, що стебла герані набагато міцніші, а листки стали соковитішими.