Чим обробити землю після плодоношення рослин, щоб наступного року зібрати більший врожай: перевірений трюк

Так виходить, що після збирання врожаю садівники не вважають за потрібне вносити підживлення під рослини. Але це живі істоти, які потребують живлення регулярно, а не лише під час плодоношення.

Усі дерева та чагарники на ділянці після плодоношення треба підгодувати мінеральними добривами зі вмістом калію та фосфору.

Це допоможе сформувати квіткові бруньки на майбутній рік та підготувати рослини до зимівлі. Фосфорні та калійні підживлення, такі як деревна зола, суперфосфат та сульфат калію, є дуже ефективними. Фосфор засвоюється рослинами набагато краще у присутності азотних добрив, тому можна внести трохи сечовини. Зразкове співвідношення мінералів має бути таким: азоту повинно бути вдвічі менше, ніж фосфору, і вчетверо менше, ніж калію.

Якщо самостійно робити такі розрахунки дуже складно, досвідчені дачники рекомендують вибрати покупні комплексні осінні добрива. Вони є універсальними для всіх рослин і враховують усереднену потребу всіх культур на ділянці. Це правильний підхід, оскільки підготовка до зими у всіх дерев та кущів проходить практично однаково. Восени, на початку вересня, дуже важливо підгодувати суницю, оскільки вона витрачає багато корисних речовин на формування врожаю.

Дачники розповіли, чим підживити землю після плодоношення
Дачники розповіли, чим підживити землю після плодоношення

Якщо нічого не внести, то на наступний рік гарного врожаю не буде. Особливо це стосується ремонтантної полуниці – її треба підгодовувати щотижня під час вегетації та чергувати органічні та мінеральні підживлення. А восени вміст азоту потрібно зменшити та зосередитися на внесенні калійних та фосфорних підживлень.

Тоді ягода зможе закласти багато квіткових бруньок і успішно відплодоносить. Інші овочеві та плодово-ягідні рослини теж потребують підживлення. Ідеальним буде розчин деревної золи, гашеної оцтом. Для цього досвідчені дачники засипають у порожнє відро дві склянки золи, додають одну склянку оцту, чекають, поки зола погаситься, заливають водою і поливають усі рослини на ділянці.

Популярне

Подібні новини