Кума дала геніальну пораду: посадила ці культури на вільні грядки і збираю щедрий врожай аж до заморозків

У серпні після збору врожаю багато грядок попросту пустують. Деякі городники впевнені, що це найкращий час для того, аби земля "відпочила", проте насправді це навпаки негативно впливає на її стан.

Вплив вітру та води призводить до виснаження грунту, а наявні бур’яни “висмокчуть” з нього останні “сили”.

Тож в цей час дачники рекомендують висадити на землі сидерати чи овочі, які до холодів встигнуть дозріти.

Здебільшого це зелені культури. Однією з найбільш невибагливих культур є кріп – він не боїться зниження температури, легких морозів і може зростати як бур’ян на багатьох ґрунтах.

Тими ж властивостями володіють петрушка і кінза, але їх краще сіяти під зиму. До холодів наросте міцне кореневище, а коли настане весна, кінза з петрушкою порадують вас урожаєм. Також до кінця серпня можна посіяти шпинат.

Городники розповіли, що найкраще сіяти в серпні
Городники розповіли, що найкраще сіяти в серпні

Йому не страшні перші морози, а з посіву до збирання листя пройде лише 30 днів. Наприкінці серпня ви можете посіяти м’яту.

Це одна з найживучіших рослин, яка встигне вкоренитися і дати перші листя до холодів. А вже наступної весни ви отримаєте повноцінний урожай ароматного листя.

З коренеплодів можна посадити редис і дайкон, але тільки ті сорти, які стійкі до стрілкування. Вдень у серпні стоїть спека, а ці два коренеплоди люблять короткий світловий день. Тож спробуйте неодмінно висадити саме ці культури, які принесуть щедрий врожай.

Пам’ятайте, що за високої температури вони швидко випускають квітконоси.

А ще можна посадити наприкінці літа горох. До середини-кінцю вересня вони вже повинні встигнути. Те саме станеться з пекінською капустою. Заповнюйте свої ділянки та збирайте врожай до середини осені!

Популярне

Подібні новини