Гвоздика китайська
Однією з таких рослин є гвоздика китайська. Зокрема, гвоздика представлена багатьма видами, включаючи багаторічні, однорічні та дворічні варіанти. При виборі гвоздики для посадки у серпні важливо звертати увагу на опис сорту, оскільки кожен вид має свій період цвітіння, а також відрізняється за розмірами та висотою квітів. Для серпневої посадки найкраще підходять холодостійкі дворічні сорти.
Флокси
Флокси є ще однією популярною квіткою для серпневої посадки. Ці рослини можуть радувати око з весни до глибокої осені, залежно від обраного сорту. Низькорослі сорти досягають 40 см у висоту, тоді як середні можуть вирости до 90 см. Їх рекомендують висаджувати у серпні у саду, квітнику, а також на альпійській гірці.
Садова ромашка
Садова ромашка стане чудовим доповненням до групових насаджень на газоні, вздовж стін та огорож або у високих бордюрах. Вона невибаглива у догляді, тому її можна садити і пересаджувати не тільки в серпні, а й у будь-який інший час, коли рослина не цвіте. Однак серпень є особливо вдалим періодом для висаджування цієї рослини, оскільки спека вже не така сильна, і рослини краще приживатимуться.
Маргаритки
Маргаритки, багаторічні рослини, які часто вирощують як дворічники, також заслуговують на увагу. Вони квітнуть з травня до липня, а деякі сорти можуть повторно цвісти восени. Маргаритки можна сіяти як безпосередньо в ґрунт, так і в розсадні ящики, пересаджуючи розсаду восени у квітники. Насіння не потребує глибокого заглиблення, буде достатньо тільки припорошити його ґрунтом і легенько притиснути. Ділити і пересаджувати кущі маргариток можна в будь-яку пору, навіть коли рослини квітнуть.
Садовий дзвіночок
Садовий дзвіночок часто вирощують як дворічник. Ця рослина квітне з кінця весни до липня, а якщо регулярно видаляти відцвілі квіточки, то період цвітіння може бути довшим. Низькорослі сорти дзвіночка добре підходять для альпінаріїв, кашпо та бордюрів, тоді як високі види відмінно виглядають у міксбордерах разом з іншими багаторічниками.