Свекруха в день нашого весілля “від серця відірвала” свій рецепт борщу: кладе половинку лимона в каструлю

Сьогодні в кожній родині є свій унікальний рецепт борщу. У каструлю додають і квасолю, і гриби, і копченості, і навіть селеру. Розбираємося, навіщо під час варіння борщу класти половинку лимона.

Величезна кількість гурманів просто обожнює борщ із копченостями. Однак мало хто здогадується, що обов’язковим інгредієнтом цієї популярної страви є звичайний лимон.

Досвідчені кулінари рекомендують додати в суп, що ще готується, половинку цитрусового плоду. Цей простий, але неймовірно ефективний кулінарний крок дозволить досягти одразу двох позитивних результатів.

Як правильно додавати лимон у борщ

Приготували бульйон на основі копченостей? Тоді додайте в нього пасерований буряк, засмажку (підсмажену на сковороді морквяно-цибулеву суміш), раніше витягнуте та нарізане м’ясо, а також половинку лимона. Для цього цитрусовий плід потрібно очистити від шкірки та дрібно нарізати.

Результати додавання лимона в борщ

Як зазначають кулінари, завдяки такому цитрусовому інгредієнту смак копченостей чудово розкриється. Іншими словами, легка кислинка зробить борщ значно ароматнішим. Крім того, використання лимона допоможе зберегти колір буряка. Ви отримаєте суп, який відрізнятиметься насиченим рубіновим кольором.

Кулінари розповіли, навіщо під час варіння борщу класти половинку лимона
Кулінари розповіли, навіщо під час варіння борщу класти половинку лимона

Як подати борщ на стіл

Борщ можна їсти одразу після приготування. Але, як правило, на наступний день він стає ще смачнішим. Додайте в тарілку сметану та свіжу зелень. Подавайте борщ із житнім хлібом або здобними булочками, натертими часником. Також чудовим доповненням до страви стануть сало та пампушки.

Отже, тепер ви знаєте один маленький секрет приготування фантастично апетитного та неймовірно смачного борщу з копченостями: потрібно всього лише додати в страву половинку лимона під час приготування. Неодмінно візьміть цю перевірену хитрість на замітку та порадуйте себе та своїх близьких борщем, який відразу ж заграє новими неповторними смаковими нотками!

На замітку:

У Київській Русі борщ готували з їстівного листя борщівника – звідси й назва. Згодом його почали варити з буряком, а з XIX століття додавати картоплю.

Популярне

Подібні новини