Навіщо ставити грейпфрут біля батареї? Знайшла 1 маленьку хитрість, яка змінює вдома абсолютно все

Грейпфрут зазвичай їдять або роблять з нього сік. І мало хто знає про один дуже цікавий та корисний лайфхак для дому, який дозволяє зробити його затишнішим та комфортнішим.

Більшість людей обожнюють цитрусові. Вони смачні та корисні. А ще дуже ароматні! Запах цитрусових дарує приємні емоції, відчуття затишку та тепла. І так хочеться відчувати його якомога довше! І це цілком реально, причому без зайвих витрат. Для цього вам знадобиться звичайнісінький грейпфрут. Але м’якоту сміливо можете з’їсти чи зробити з неї сік. Вся суть лайфхаку у шкірці! Саме вона містить найбільше ефірних олій, які дають приємний аромат.

Якщо взяти шкірку грейпфрута та покласти на батарею, то тепло стимулюватиме виділення цих олій у повітря. Тому воно поступово наповнюватиметься приємним ароматом, що не лише приємно, а й допомагає позбутися небажаних запахів та створити відчуття чистоти.

Експерти пояснили, навіщо ставити грейпфрут біля батареї
Експерти пояснили, навіщо ставити грейпфрут біля батареї

Найважливіше, що така ароматизація абсолютно безпечна для здоров’я людей і тварин, бо повністю натуральна. При цьому за ефективністю шкірки майже не поступаються дорогим ароматизаторам. Щоб один і той же запах не набридав, можна змінювати цитрусові. Кілька днів нехай буде грейпфрут, потім — апельсин, через тиждень — лимон або ж мандарин.

Важливо, щоб нагрів був не надто сильним, бо шкірки швидко висохнуть та втратять свою здатність ароматизувати приміщення. Якщо батареї дуже гарячі, то покладіть кілька шарів паперу під шкірки, щоб трохи зменшити температуру, яка доходить до самих шкірок.

Експерти пояснили, навіщо ставити грейпфрут біля батареї
Експерти пояснили, навіщо ставити грейпфрут біля батареї

Звісно ж, повноцінного прибирання та провітрювання такий метод не замінить. Але якщо в домі вже чисто та свіжо, то ароматизація шкірками підкреслить це. А коли шкірки повністю висохнуть, то їх також можна не викидати, а перебити блендером в порошок. Такий засіб буде корисним для городніх або хатніх рослин у складі компосту чи інших добрив.

Популярне

Подібні новини