Як правильно засолити сало по-українськи: з цим лайфхаком ви отримаєте просто шедевральний продукт

Приготувати смачно продукт національної гордості – сало, смачно та вишукано є справою честі кожного українського кулінара – професіонала чи аматора. І, звісно ж, у кожного є свій секретний рецепт.

Серед великої кількості рецептів, що можна знайти у відкритому доступі, знайшовся один з багатьох, який заслуговує на вашу увагу, й завдяки якому сало вийде не тільки смачним, а ще й напрочуд ніжним та ароматним. З таким варіантом приготування продукту ви отримаєте від своїх дегустаторів купу компліментарних відгуків. Отже, спробуйте і ви не пошкодуєте.

Інгредієнти

Як правильно засолити сало: перевірені поради експертів
  • Сало 1 кг
  • Вода 1 л
  • Сіль 6 столових ложок
  • Часник 12 зубчиків
  • Лаврове листя 1 штука
  • Лушпиння цибулі 2 жмені
  • Аджика суха
  • Суміш мелених перців

Приготування

Як правильно засолити сало: перевірені поради експертів

Підберіть зручну за розміром форму, в яку покладіть нарізане на шматки сало, але спершу на дно форми розкладіть шаром частку нарізаного на тонкі слайси або на дрібні часточки часник з порцією аджики та суміші перців. Так само цим часником вкрийте сало зверху. На додаток покладіть лавровий лист.

Тепер у каструлю влийте воду та закип’ятіть її. Вкиньте цибулеве лушпиння та сіль. Відварюйте протягом 5 хвилин. Далі треба охолодити відвар при кімнатній температурі.

Після того залите ним сало у формі. Закрийте її кришкою та поставте у холодильник на 5 діб. За цей час 1 раз відкрийте посуд та перегорніть продукт на протилежний бік.

За цей час сало добре вбере в себе все, що треба, просолиться і його можна вийняти з розсолу. Добре обсушіть паперовим рушником шматочки, а тоді частину з них обваляйте у суміші часнику з перцями, а частину – у сухій аджиці.

Далі, звісно, варто заморозити сало у холодильнику й діставати його, коли потрібно скуштувати цю дивовижну закуску.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини