Закупилася цими спеціями і лякаю попелицю на городі: сусідка розповіла, чого вони бояться найбільше

Попелиці можуть бути серйозними шкідниками на городі, і важливо вживати заходи для їх контролю та уникнення негативних наслідків для сільськогосподарської продукції.

Попелиця, або метелик мілії, може уникати деяких спецій через їх ароматичні властивості. Зазвичай попелиця уникає сильно ароматних та гострих спецій. Розсипте ароматичні спеції, які попелиця уникає, навколо рослин, які ви хочете захистити. Наприклад, можна розсипати перець, гірчицю або корицю навколо городу або окремих рослин. Ці спеції можуть відлякати попелицю і допомогти захистити ваші рослини від її нападу.

Заваріть відвар з ароматних спецій, таких як гірчиця або чорний перець, та розпиліть його по городу за допомогою розпилювача. Цей відвар може стати ефективним природним репелентом проти попелиці, який відлякає її від вашого саду. Деякі суміші спецій можуть бути ефективними для відлякування попелиці. Наприклад, суміш індійських спецій, таких як гармала, може бути корисною. Ось список деяких спецій, яких бояться попелиці:

Як боротися з попелицею на городі за допомоги спецій
Як боротися з попелицею на городі за допомоги спецій
  • Перець. Гострий перець і чорний перець мають виражений аромат, який може відлякати попелиць.
  • Гірчиця. Гірчиця має гострий смак і запах, які можуть бути неприємними для комах.
  • Цейлонське корило. Воно має виражений аромат та гострий смак, що може відлякати комах.
  • Кардамон. Його аромат може бути для попелиці неприємним і відлякати її.

Це лише кілька прикладів спецій, які можуть відлякати попелицю. Однак кожен вид попелиці може мати свої власні вподобання та реакції на аромати. Перед використанням будь-яких спецій на городі переконайтеся, що вони не завдають шкоди вашим рослинам та не порушують екологічний баланс. Також слід пам’ятати, що ефективність цих методів може варіюватися залежно від виду попелиці та місцевих умов.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини