Один раз “намішала” і не заморочуюсь: універсальний маринад “3-6-9” – для консервації огірків і помідорів

Літо — час консервації та заготівлі на зиму. Якщо ви шукаєте найкращий маринад, який підійде як для огірків, так і для помідорів, то цей матеріал — для вас.

Консервація овочів – це давня традиція, яка дозволяє зберегти смак і користь свіжих продуктів на тривалий час. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами рецептом універсального маринаду “3-6-9”. Ця проста, але ефективна заливка підходить не тільки для огірків, а й для помідорів та іншого овочевого асорті.

Назва маринаду “3-6-9” походить від співвідношення основних інгредієнтів: 3 столові ложки солі, 6 столових ложок цукру і 9 столових ложок 9% оцту. Ці пропорції створюють збалансований смак, який підходить для різних овочів і забезпечує довготривале зберігання.

З цим рецептом огірочків вам більше не потрібен кріп та стерилізація
Кухарі поділилися універсальним рецептом маринаду для консервації

Основною перевагою цього маринаду є його простота приготування. Всього три інгредієнти, які легко знайти на будь-якій кухні, не потребують важких вимірювань чи зважувань – все зручно розраховано в столових ложках. Крім того, маринад “3-6-9” є універсальним: його можна використовувати для синеньких, баклажанів, що дозволяє експериментувати з рецептами. Цей маринад підходить також для моркви, перцю, цвітної капусти та інших овочів.

Кухарі поділилися універсальним рецептом маринаду для консервації

Сіль, цукор і оцет у зазначених пропорціях створюють гармонійний смак, завдяки якому овочі залишаються хрумкими і зберігають свій природний аромат.

Підготовлені овочі щільно складають у стерилізовані банки і заливають гарячим маринадом. Герметично закривають все стерилізованими кришками. Для більшої надійності тару можна пастеризувати, помістивши її у гарячу воду на 10-15 хвилин. Охолоджені банки з маринованими овочами зберігають у прохолодному, темному місці. Вони готові до вживання через 2-3 тижні, але смак стає ще кращим після кількох місяців зберігання.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини