Якщо у вас немає цих 5 добрив, то ви — не справжній городник: я вже купила собі всі та сиджу задоволена

Красивий та родючий город — мрія кожного господаря. А для цього треба не лише гарно доглядати за рослинами, але й добре їх підживлювати. Тому вдома завжди мають бути ці 5 видів добрив.

Досвід показує, що без хороших добрив на городі робити нічого. Врожай не буде ні смачним, ні багатим, скільки б води не лили. Тому варто знати, які саме добрива точно знадобляться протягом сезону, щоб наприкінці не думати про те, що овочі доведеться купувати в магазині ще взимку.

Кальцієва селітра — перше, що має бути в запасі. Без кальцію рослини стають кволими, а томати та перці гниють на кінчиках. Неприємно буде, якщо витратите на помідори кілька місяців, а вони зіпсуються просто на кущі. З цим добривом такого не станеться, рослини будуть міцними та здоровим.

Агрономи назвали 5 найнеобхідніших добрив для городу
Агрономи назвали 5 найнеобхідніших добрив для городу

Монофосфат калію теж краще закупити заздалегідь. В розпал сезону він може закінчитися в магазинах. Але його рослинам потрібно давати регулярно, щоб вони зав’язували плоди. А ще для коріння це добриво важливе, тому можете взяти його навіть з запасом, не пожалкуєте.

Нітроамофоска корисна протягом усього сезону. Азот, фосфор, калій — все в одному пакеті та ще й у правильних пропорціях. Сипати її можна під час посадки в лунку та зверху, а потім підсипати в міру росту. Головне — не надто багато, бо коли забагато нітратів, то це не дуже добре.

Агрономи назвали 5 найнеобхідніших добрив для городу
Агрономи назвали 5 найнеобхідніших добрив для городу

Сульфат магнію часто недооцінюють, а дарма. Без магнію рослини гірше засвоюють інші елементи. Через це ви даремно витрачатимете дуже багато добрив. А якщо займаєтеся лохиною, гортензіями та іншими рослинами, які полюбляють кислий ґрунт, то обов’язково купіть також сульфат амонію.

Звісно ж, можна використовувати не лише покупні, але й органічні добрива. Навіть потрібно це робити! Але якщо підживлювати город лише органікою, то її необхідно підготувати дуже багато. Та й розрахувати потрібну кількість добрива в такому випадку буде важко. Тому покупні добрива важливі. Тим паче вони не такі вже й дорогі.

Популярне

Подібні новини