“Дідівський” метод збільшити врожай картоплі в 2 рази: вмочіть бульбу – і в лунку, як це роблять агрономи

Кожен садівник хоче, щоб його праця на ділянці приносила максимальний результат, а особливо коли йдеться про урожай картоплі. Розповідаємо, як збільшити вдвічі врожай цього коренеплоду.

Напевно, на світі не існує жодного дачника, який би хоча б раз у житті не мріяв виростити рясний та якісний урожай картоплі на заздрість усім своїм сусідам. Адже цей нелегкий процес для деяких є своєрідною гордістю, так би мовити, показником майстерності садівника. У зв’язку з цим величезна кількість садівників та городників звертається за допомогою до різноманітних методів і перевірених лайфхаків.

Так, наприклад, досвідчені садівники вважають, що існує, мабуть, один із найкращих способів, який дозволяє збільшити урожай картоплі практично вдвічі. Для цього бульби перед посадкою обов’язково необхідно правильно підготувати, а не просто кидати в лунку.
Зокрема, для того щоб мати змогу отримати неймовірно здоровий та міцний урожай, бульби спершу треба проростити. Для цього слід взяти пророщену картоплю, покласти на обробну дошку і розрізати її навпіл. Далі потрібно обмокнути відрізану частину в деревну золу і відправити її в лунку.

Як стверджують садівники з багаторічним стажем, саме зола сприятливо впливає на ріст і розвиток рослин. Тому така хитрість спершу допомагає пришвидшити появу сходів, а згодом – збільшити кількість бульб. Адже у складі золи містяться калій, магній, кальцій, а також фосфор. Усі ці елементи сприяють зміцненню кореневої системи, поліпшенню фотосинтезу й пришвидшенню росту картоплі.

Садівники розповіли, як легко збільшити врожай картоплі вдвічі
Садівники розповіли, як легко збільшити врожай картоплі вдвічі

Садівники також додають, що картопля віддає перевагу пухкому, добре дренованому ґрунту. Перед посадкою рекомендується ретельно перекопати ділянку, прибираючи бур’яни та додаючи органічні добрива (компост, перегній). Цей важливий крок допоможе забезпечити достатню кількість поживних речовин і значно поліпшить структуру ґрунту.

Але є один важливий нюанс: варто перевірити рівень кислотності ґрунту та внести необхідні корективи, якщо у цьому є потреба. І не слід забувати, що картопля вимагає систематичного поливу, особливо на етапі активного росту та утворення бульб. Рекомендується не допускати пересихання ґрунту, проте також важливо уникати застою води.

Популярне

Подібні новини