Залила 1 літр “сонячного золота” на 5 літрів води – і розсада вистрелила вгору: сусіди просять поділитися

Цибулиння – це натуральний помічник для вашого саду! Використовуйте його для підживлення та захисту розсади від шкідників і хвороб. Дізнайтесь, як приготувати відвар для рослин!

Сьогодні розповімо про один природний і корисний засіб для розсади та всіх садових рослин. Він є справжнім помічником у вирощуванні та догляді за культурами. Йдеться про цибулиння – простий, але надзвичайно корисний матеріал у садівництві.

Цибулиння – це натуральний і ефективний засіб для покращення стану розсади та городніх рослин. Його можна заздалегідь заготовити із кухонних відходів і використовувати за потреби. Завдяки своїм властивостям воно допомагає покращити ріст рослин, збагатити ґрунт мікроелементами та захистити культури від хвороб і шкідників.

Завдяки природним антисептичним і репелентним властивостям, він ефективно відлякує та знищує таких шкідників, як попелиця, кліщі, колорадський жук, білокрилка, борошнистий червець та інші.

Як правильно приготувати відвар із цибулиння?

Для підживлення, захисту від хвороб і боротьби зі шкідниками найкраще використовувати лушпиння золотистої цибулі, оскільки воно містить більше корисних речовин, ніж лушпиння фіолетової чи білої цибулі.

Експерти розповіли про натуральне підживлення для розсади
Експерти розповіли про натуральне підживлення для розсади

Півлітрову банку щільно заповніть цибулинням, додайте 4 літри води та кип’ятіть 7-10 хвилин. Після цього посуд із відваром щільно закрийте кришкою і настоюйте добу. Це дозволить корисним речовинам максимально перейти у воду.

Готовий настій процідіть через тканину або марлю. Для підживлення та обробки рослин розведіть 1 літр відвару в 5-7 літрах води.

Низькорослі культури краще обробляти з лійки методом дощування, щоб вони наситилися корисними речовинами. Запах цибулевого відвару на листі та ґрунті навколо рослин також допомагає відлякувати шкідників і запобігати хворобам.

Обприскування високорослих рослин зручніше проводити розпилювачем. Щоб уникнути сонячних опіків, обробку проводьте увечері.

Популярне

Подібні новини