1 пакетик в окріп – і вся грядка покрита кабачками: врожайність збільшується в 2 рази – трюк кума-агронома

Кабачки – це популярна культура, яку вирощують майже всі дачники. Але чи знали ви, що всього один інгредієнт може подвоїти врожай і зробити плоди ще смачнішими та стійкішими до "непроханих гостей"?

Зазвичай просто величезна кількість садівників та городників вважає кабачки достатньо невибагливою городньою культурою. Але, як стверджують агрономи з багаторічним досвідом, отримати по-справжньому щедрий і здоровий урожай ніжних плодів кабачків можна виключно лише за умови правильної та ефективної підгодівлі.

Отже, у цьому матеріалі досвідчені агрономи вирішили поділитися з дачниками перевіреним часом рецептом одного неймовірно простого і при цьому дієвого підживлення, яке без зайвих зусиль і значних витрат допоможе отримати фантастично рясний урожай кабачків.

Підживлення кабачків для багатого врожаю

За словами експертів, у період цвітіння під корінь рослини потрібно обов’язково внести добриво на основі звичайної борної кислоти. Такий доступний засіб швидко та ефективно нормалізує важливі обмінні процеси в тканинах культури, знижує ризик розвитку кореневої гнилі та помітно підвищує врожайність. Окрім того, самі кабачки виростають набагато смачнішими, а також менш вразливими до різноманітних шкідників і захворювань.

За порадою кума-агронома з 38-річним стажем підживлюю кабачки цим – і збираю неймовірно багатий урожай
За порадою кума-агронома з 38-річним стажем підживлюю кабачки цим – і збираю неймовірно багатий урожай

Для того щоб правильно приготувати таке особливо потужне добриво, вам необхідно розчинити один пакетик бору (2 грами) в одній склянці гарячої води, а після цього слід збільшити об’єм до десяти літрів.

Отриманим розчином рекомендується підгодовувати рослини під корінь. За словами агрономів, на один кущ зазвичай витрачається орієнтовно 1,5 літра підживлення. Однак перед проведенням процедури потрібно полити грядку звичайною водою.

Цікавий факт:

Батьківщиною кабачка здавна вважається Мексика, де першими почали вживати насіння цього овочу в їжу. У Європі довгий час його вирощували виключно як декоративну рослину. Цікаво, що першими почали використовувати кабачки в їжу саме італійці. Найбільший кабачок у світі був зафіксований у 1998 році – його вага становила 61 кг.

Популярне

Подібні новини