У сусідки під кущем гірко, а у мене — солодко: полила копійчаним розчином огірки і вони на смак наче медові

Щоб огірки не гірчили до кінця сезону, а були солодкими та хрусткими, потрібно вчасно та правильно їх підгодовувати. Розчин для поливу копійчаний, а ефект дає такий, що ні за які гроші не купиш.

Ближче до кінця літа, а інколи і раніше, огірки стають гіркими та жорсткими, що їх вже навіть не хочеться зривати. Начебто і поливаєш, і доглядаєш, і ледь не танцюєш над ними все літо, а вони тобі таку свиню підкладають. Та є один простий і дешевий спосіб, після якого огірки стають солоденькі, наче медові. І що цікаво, все це коштує копійки.

Суть у тому, що огірки дуже добре реагують на підкормку цукром і дріжджами. Це натуральне добриво, яке допомагає рослинам давати більше плодів і як бонусом, покращує смак.

Городники розповіли, чим поливати огірки, щоб вони не були гіркими
Городники розповіли, чим поливати огірки, щоб вони не були гіркими

Найпопулярніший варіант, це зробити дріжджовий розчин. Береться один пакетик сухих дріжджів, це приблизно 10 грамів, і розчиняється у десятилітровому відрі теплої води. Туди ж додають 2 столові ложки цукру. Все добре перемішують і ставлять у тепле місце. Забудьте про нього на 2–3 години, поки наш магічний розчин трохи не заграє. Потім береться літр цього настою і додається до 5 літрів чистої води, і вже цим розчином поливають огірки під корінь. Важливо робити це не наспіх наливаючи по листю, а саме під корінь, при чому краще це робити ввечері.

Городники розповіли, чим поливати огірки, щоб вони не були гіркими
Городники розповіли, чим поливати огірки, щоб вони не були гіркими

А є ще дешевший і простіший спосіб, це полив просто солодкою водою. Для цього воду кипʼятять воду і на кожен літр води кладуть три столові ложки звичайного цукру. Розчиняють і дають охолонути. Коли вода кімнатної температури, нею поливають огірки під корінь.

Така глюкозна бомба теж працює добре. Рослина отримавши поживні речовини швидше росте і дає смачні плоди. Обидва способи можна чергувати, але не частіше двох разів на місяць. Тільки треба слідкувати, щоб на солоденьке не збіглися мурахи, бо де мурахи, там і попелиця, а рослинам ці проблеми не потрібні, тому при перших ознаках неладного потрібно розігнати шкідників.

Популярне

Подібні новини